2737
2734

منم اقدامی هستم اجازه هست؟

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
من تازه عضوشدم قبلن خاموش بودم اینماه میخوام اقدام کنم ۳ساله ازدواج کردم ۳۱سالمه ماه قبل اقدام کردم ...

انشاا.. که بزودی باردار بشی ولی بعضی وقتا دور از انتظاره و چندماه طول میکشه و خودش طولانی تر میشه بعد میگی چرا باردار نمیشم😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام و صبح بخیر.هفته قبل بعد ۲ روز تاخیر بی بی چکم مثبت شد و آز دادم بتا ۷۲۶ بود الان باید هفته ۶ با ...

سلام عزیزم بخودت استرس وارد نکن قرار نیست همون اوایل همه علائم بارداری رو داشته باشی نی نیت آرومه دیگههه،رفتی سونوی قلب؟؟

2728
والا من قندم لب مرزه. نمیتونم رژیم غذایی هم بگیرم از بس گشنم میشه همش درحال خوردن نون و برنجم. حالا ...

نیلا جون مراقب باش عزیز درسته جلو گشنگیتو نمیتونی بگیری ولی قند بارداری خیییلی خطرناکه بیشتررر مراقبت کن گلم

بچه هااااااااااا اینجا کسی شوهرش واریکوسل داشته و عمل کرده ؟نتیجه گرعتین؟چندماه بعدش باردار شدین؟توروخداااا بگین

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
2740
وقتی رانندگی میکنم روی مانع های خیابان بالا که میپرم زیر دلم تیر میکشه سر سینه هام هم حساس شده  ...

عههه خدا نکنههه دور از جونت چههه فکرایی میاد تو سرتاااا😡😡

عههه خدا نکنههه دور از جونت چههه فکرایی میاد تو سرتاااا😡😡

چرا جواب همه رو میدی ب جز من😒😓

بله مثبت شد. دعاکنین برام بمونه. میترسم سقط بشه حتما عزیزم. ایشالا ک به زودی خبر مامان شدن بقیه رو ...

مباااارکهههه موندگاار باشه برات و انشاا.. که صدای قلب کوچولوشم میشنوی

منم پارسال ۱۱فروردین ساعت ۱۰ونیم صب زایمان زودرس داشتم وپسرکوچولوم تو ۲۶وهفتگی ب دنیااومد ۳روزتودستگ ...

خیییلی ناراحت شدم عزیزم،انشاا... که ی سالمش زووودیه زوود میاد تو دلت🙏🏻🙏🏻

2706