2752
2734
عنبر نسارا عالیه من هرچی دارو استفاده کردم خوب نشدم دوبار دود عنبر نسارا دادم خیلی بهتر شد اما برا ک ...

ی سوال فنی

چطور دود دادی

تو منقل؟

بعد خودتو گرفتی بالاش😋

یا با اسپند دود کن

یا با خاک انداز استیل

روم نمیشه از عطاری بپرسم خب😅

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
ی سوال فنی چطور دود دادی تو منقل؟ بعد خودتو گرفتی بالاش😋 یا با اسپند دود کن یا با خاک انداز اس ...

با همش میشه اما یه وسیله مخصوص از قم خریدم شبیه اسپند دود کن هس میزارم تو اون بعد دامن میپوشم که دودش بیرون نره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله مثبت شد. دعاکنین برام بمونه. میترسم سقط بشه حتما عزیزم. ایشالا ک به زودی خبر مامان شدن بقیه رو ...

عزییییزم

الهی شکر ، میموونه ایشالله😘😘🥰

خدایا خودت فرشته ای که بهم امانت دادی رو حفظ کن🙏خدایا دامن همه دوستان منتظرم رو سبز کن، الهی آمین❤️🙏
2731
همون دیگه. بتای من ۷۳ هستش. همین منو میترسونه خب😢😢

الهه جان حتما فردا برو دکترت و بهش قضیه رو بگو، با ماشین برو با ماشین هم برگرد بدون پیاده روی، تو خونه هم استراحت مطلق، ایشالله چیزی نیست

خدایا خودت فرشته ای که بهم امانت دادی رو حفظ کن🙏خدایا دامن همه دوستان منتظرم رو سبز کن، الهی آمین❤️🙏
خب زود رفتی آز دادی نگران نباش من با بتای۲۰۰ چند ساعت طول می کشید تا بی بی چک هاله بندازه دیگه چه بر ...

ممنون گلم❤

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
الهه جان حتما فردا برو دکترت و بهش قضیه رو بگو، با ماشین برو با ماشین هم برگرد بدون پیاده روی، تو خو ...

خیلی نگرانم. خیلی....

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔

این مخصوص عنبر نسا است حتما

چ جالب

ممنون گلی

برم ببینم هست بازار بخرم

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
عزیزم رفتی دکتر؟

رفتم برام سونو واژینال نوشت😳😳😳

هی ب خودم میگم با حاملگی مگه سونو واژینال میشه؟😐 نرفتم 

رفتم برام سونو واژینال نوشت😳😳😳 هی ب خودم میگم با حاملگی مگه سونو واژینال میشه؟😐 نرفتم 

میرفتی عزیزم چرا نشه؟ با سونو شکمی شاید نتونن تشخیص بدن واژینال خیلی بهتر از شکمیه

بنظرم هم سونو بده هم آز بتاتو تکرار کن

میرفتی عزیزم چرا نشه؟ با سونو شکمی شاید نتونن تشخیص بدن واژینال خیلی بهتر از شکمیه بنظرم هم سونو بد ...

ترسیدم برای بچه اتفاقی بیفته. گفته بود سونوی عمیق باشه تا ته رحم😑 پ این بچه باید کجا بره؟ 

یه بی‌بی‌چک زدم خط مثبتش خییییلی پررنگ شد، پررنگ‌تر از اون سه‌تا

ترسیدم برای بچه اتفاقی بیفته. گفته بود سونوی عمیق باشه تا ته رحم😑 پ این بچه باید کجا بره؟  یه ...

عزیزم سونو واژینال رفتی تا حالا؟

یه دستگاه کوچیکو میذارن تو واژن اصلا دردم نداره

چه کاری به بچه دارن؟

بهرحال من جات بودم حتمن میرفتم

ایشالا که حال بچه خوبه عزیزم

الان لکه بینیت قطع شد؟ شیاف دادن بهت؟

عزیزم سونو واژینال رفتی تا حالا؟ یه دستگاه کوچیکو میذارن تو واژن اصلا دردم نداره چه کاری به بچه دا ...

والا دیگه ریسک نکردم ک امروز زنگ بزنم ب دکتر خودم تو تهران، اگه اون اجازه داد برم، اره قطع شده، هست؛ ولی دیگه قهوه‌ای نیست. سفید چرکه خیلی هم کم شده

2706