2733
2739
عنوان

از دست داداش و زنداداش😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2120 بازدید | 133 پست
بچه ها چرا میگید پررو هستن؟  هیچ فکر نکردید چه عروس خوبی دارن همش اونجاس؟ اینکه با مادرشوهرش ...

نه این خبرا هم نیست عروس که صبح میره عصر میاد غذاشم میخوره شرط میبندم میره تحت میگیره میخوابه مگه مادر ایشون  چه گناهی کرده ؟ نه خیلی از مادرا از درون ناراحتن از بیرون نشون نمیدن . راست میگه بگه میام غذا رو میپزم  تر و تمیزم میکنم شلوغ بازیای بچمم جمع میکنم . نه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بدتر از همه اینکه  بچه هم به شدت رفتار و تربیتش خراب شده اصلا یه چیز میگم یه چیزی میشنوی

دقيقا خيلي هم لوس شده. هر چند فعلا كوچيكه باسه اينكه اينو گفت ولي قطعا در آينده بدتر هم ميشه

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم

من آرزومه خواهرشوهرم بیاد خونه مادرشوهرم با بچش بازی کنم

یعنی وقتی مادرشوهرم دعوتم میکنه به شوهرم میگه اگه خواهرت و بچش باشن میام😁😁 عشق بچه ام😍😍😍

هر کس تمام حق الناس هایی که به گردن دیگران دارد، آن را ببخشد،منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2731
بدتر از همه اینکه  بچه هم به شدت رفتار و تربیتش خراب شده اصلا یه چیز میگم یه چیزی میشنوی

اینجور ادما بی خیال و بی مسئولیتن..وگرنه کسی که تربیت بچه براش مهم باشه انقدر رفت و آمد افراطی نمیکنه  که بچه تربیتش دوگانه بشه

بابام نه زياد. ب خاطر اينكه كلا بچه دوسته ولي مامانم اره. ب خدا اصلا مراعات نميكنن ك ي وقت ك مريض هم ...

هیچ وقت شماحرفی نزن چون یک عمر کدورت واسه خودت درست میکنی

چندبچه اید؟

اگه همه متاهلید و اگه مادرت سنی ازش گذشته میتونید باهاشون برنامه ای بذارید ک چه روزایی کدومتون برید کمک مادر ک کاراشو کنید

شاید ایطور متوجه شن ک هر روز رفتنشون واسه اونا اسباب خرج و زحمته

اگرم ک این موارد رو ندارید،یعنی مادرت سرپا و سرفرمه

ک اصلا شماخودتو قاطی نکن

چون همه ی راه آدم ب منزل پدرشه

قطعا آدم از رو محبتش به اونجا زیاد سرمیزنه

حالا من مادرشوهرم خیلیی کمک دستمه کارداشته باشم پسرمو نگه میداره !

ولی سعی میکنم اصصلا رومادرخودم حسابی وانکنم اخه خواهرم تا وقتی بچه اولشو داشت من مجرد بودم خونه مابزرگ شد ! بعدم این بچشو باز مامانم نگه میداره! وقتیم میرم اونجا میبینم بچه هاش اذیت میکنن مادرمو یا تشر میزنم مث بچه ادم باشن یا جم کنن برن خونشون یا وقتی خودم دارم میرم دست بچه هاشو میگیرم میبرم خونشون 

تنهایی فقط صدسال  اولش سخته 🔴بابااااا من کاربر جدید نییییستم 😣 به دلیل مساعل امنیتی😎 قطع دسترسی شدن
2740
نه این خبرا هم نیست عروس که صبح میره عصر میاد غذاشم میخوره شرط میبندم میره تحت میگیره میخوابه مگه ما ...

دقيقا!!مادرشوهر من توي اين مدت بارداري ي زنگ ب من نزده. اونوقت مامان من توي بارداري و اينم از الانش، يك سر در خدمت خانمه. شام و ناهار و بچه داري و ...

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم
جدی😲🤤؟

والا... خودشون روزا میگیرن میخوابن،  بیشتر وقت ها برادرم مجردم باید به فکر خرج زندگیشون هم باشه

زنداداشم میگه من دوس دارم برم خونه خودم ولی شوهرم نمیاد...

گاهی مرگ فقط جدا شدن روح از بدن نیست... دختر باشی و پدر برود تو برای همیشه مرده ای... 😢😢😢
دقيقا!قبل عيد ك يك سر بچه اونجا بود تنها، خودشون خونه. ميگفتن نظافت ميكنيم!بچه نميذاره!انگار مامانمي ...

مثل یکی میگه  بچه بی ادبی رو از خانواده ی پدری یاد میگیره..حالا انگار ژن غالب😝😅

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
دقيقا خيلي هم لوس شده. هر چند فعلا كوچيكه باسه اينكه اينو گفت ولي قطعا در آينده بدتر هم ميشه

ببین اینده این بچه میشه مثل دختر خواهر شوهره من یه تاپیک راجبش زدم برو بخون اون گوشه ای از رفتاراشه.مادرتو نصیحت کن که دیگه بچشون بزرگ شده بهتره برن خودشون بزرگش کنن

2706