2737
2734
عنوان

از دست داداش و زنداداش😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2120 بازدید | 133 پست
واقعا ب خدا عزيزم من فقط دلم براي مامان خودم ميسوزه و از خدا ميخوام كمكم كنه من اين مدلي بچه بزرگ نك ...

مامانت خودش خوشش میاد عزیزم ،تونگران اون نباش 

یکاری کرده و جوری رفتار کردن دوتا دایی دیگم کلا نرفتن خونشون که بچه رو ببینن حتی ماهم دیگه نمیریم انگار ن انگار که بچه ای بدنیا اومده مردم اینقد ذوق میکنن و میرن سر میزنن بچه رو ببینن و .... ما اصلا انوار نداریم همچین چیزی

لطفا لایکم نکنید ممنونم 

به نظر من 90 درصد اینجور رفتارها زن مقصره، زنه که تصمیم میگیره آداب و معاشرت خانوادش چه جوری باشه... وقتی زنداداش من حیا نداره تا ساعت 3 ظهر خونه خواهرم که شوهرشم خونس میخوابه، دیگه چه انتظاری از مرد میره

گاهی مرگ فقط جدا شدن روح از بدن نیست... دختر باشی و پدر برود تو برای همیشه مرده ای... 😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان زنگ زدم بازم خونه داداشم بودن فک کردم برگشتن خونه خودشون، میگه دیشب ساعت 2 شب اومدن.دیگه از ...

اي بابا اينا ديگه كين!!!!

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم
به نظر من 90 درصد اینجور رفتارها زن مقصره، زنه که تصمیم میگیره آداب و معاشرت خانوادش چه جوری باشه... ...

اره خب اينم حرف درستيه ولي من نميخوام حالا همه چيزو بندازم گردن زن برادرم. چون ب هر حال برادرم بايد بيشتر دلش براي پدر و مادرش بسوزه تا عروس خانواده

2728
مامانت خودش خوشش میاد عزیزم ،تونگران اون نباش  یکاری کرده و جوری رفتار کردن دوتا دایی دیگم کلا ...

اره خب نوه اشه قطعا دوسش داره. ولي امروز واقعا شاكي بود ك گفت ميبينن من مريضم بازم اومدن. ب من ميگفتا ب اونا روش نيست و نميگه😐

اي بابا اينا ديگه كين!!!!

والا این کمترینشه....جوریه که با وجود یه بچه هنوز بعضی از فامیل و آشناها میگن چرا برادرت طلاقش نمیده، الانم دیگه اخلاق و رفتار برادرم هم شبیه خودش شده متاسفانه

گاهی مرگ فقط جدا شدن روح از بدن نیست... دختر باشی و پدر برود تو برای همیشه مرده ای... 😢😢😢
واااااای من شما هستم یا شما منی؟ خواهرشوهرام 3 تا دارن کلت خونه مادرشوهرمن بخدا من یکساعت نذاشتمش ...

سو تغذيه😂😂

والا این کمترینشه....جوریه که با وجود یه بچه هنوز بعضی از فامیل و آشناها میگن چرا برادرت طلاقش نمیده ...

متاسفم. انشالا خدا همه رو به راه راست هدايت كنه!

2738
اره خب نوه اشه قطعا دوسش داره. ولي امروز واقعا شاكي بود ك گفت ميبينن من مريضم بازم اومدن. ب من ميگفت ...

مارو میندازن به جون هم و فکرمونو خراب میکنن خودشون همیشه روزه سکوت میگیرن ما دق مرگ میشیم فقط

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
مارو میندازن به جون هم و فکرمونو خراب میکنن خودشون همیشه روزه سکوت میگیرن ما دق مرگ میشیم فقط

😄چيكار ميشه كرد!پدر و مادرن ديگه