2733
2734
عنوان

از دست داداش و زنداداش😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2120 بازدید | 133 پست
خب حالا شما چرا عصبانی اید؟ حالت قشنگی نداره شماحرفی بزنید حالا مگه پدر،مادرت اذیتن از اومدن او ...

بابام نه زياد. ب خاطر اينكه كلا بچه دوسته ولي مامانم اره. ب خدا اصلا مراعات نميكنن ك ي وقت ك مريض هم هست نيان!!

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم
وای چقدر بدم میاد😑 خب شوهر کردی یا زن گرفتی که مستقل شی..اینجور پدر و مادرا چه حوصله ای دارن تا کی ...

همينو بگو😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم بيشتر تقصير بابامم هست. مامانم بيچاره نميخواد اونا انقدر بيان ولي بابام ب خاطر اينكه نوه شو ...

خب عزیزم توام به بابات بگو بیشتر اوقات که شماخونه نیستی سدکاری ماهم خسته میشیم ! داعم اینجان 

تنهایی فقط صدسال  اولش سخته 🔴بابااااا من کاربر جدید نییییستم 😣 به دلیل مساعل امنیتی😎 قطع دسترسی شدن
2728
بچه داداشتو دوس نداری مگه؟ اینا پروان کاریشون نمیشه کرد خودت بشین با بچه داداشت بازی کن

بچه ك عشقه خيليم دوسش دارم ولي خب اعصابمو خورد ميكنن. والا آسايش نداريم خونه مامان خودم!!بچه رو بزارن حرفي نيست ولي خودشون چي ميخوان ي سر اونجا!شبم ميخوابن. همه اشم شام و ناهار و صبونه و ...

خوبه شما میان خونه مادرت. من برادرم و زن و بچه اش شبانه روز  میرن خونه برادرم که مجرده...  تا سه چهار نصفه شب بیدارن، این بدبخت هم ساعت 7 صبح میره سرکار

گاهی مرگ فقط جدا شدن روح از بدن نیست... دختر باشی و پدر برود تو برای همیشه مرده ای... 😢😢😢
خب عزیزم توام به بابات بگو بیشتر اوقات که شماخونه نیستی سدکاری ماهم خسته میشیم ! داعم اینجان 

بابام بازنشسته است متاسفانه!

به برادرت بگو جمع کنین خودتونو . به این کار میگن مزاحمت . من بودم میگفتم به فکر مادرت باش ملاحظه هیچ ...

دقیقا.آفرین...کاربرای اینجا میگن نگو ولی من جای استارتر بودم میگفتم حتما  ناراحتم بشه..مادرم مریض بشه آخرشم من باید ازش مراقبت کنم نه اونا

2738
مقصر پدر و مادرتن..انقدر رو دادن پرو شدن و البته که وقیح و سواستفاده گرن داداش و زن داداشت

اره دقيقا تقصير خودشونه.

بچه ها چرا میگید پررو هستن؟

هیچ فکر نکردید چه عروس خوبی دارن همش اونجاس؟

اینکه با مادرشوهرش راحته

من خوشم اومد از عروستون

سرت به زندگی خودت گرم باشه دیگه نگران نیستی مامانت اذیت میشه  

باور کن مامانت خوشش میاد نوه و عروسش اونجان

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
دقیقا.آفرین...کاربرای اینجا میگن نگو ولی من جای استارتر بودم میگفتم حتما  ناراحتم بشه..مادرم مر ...

من شوخي شوخي ب داداشم ميگم شبيه فاخته ميمونين توي خونه مردم جوجه ميكنيد😂ولي جدي نگفتم تا حالا چون نميخوام فكر كنه من دارم ميگم ك بعدا خودم بتونم بچمو بزارم

وای چقدر بدم میاد😑 خب شوهر کردی یا زن گرفتی که مستقل شی..اینجور پدر و مادرا چه حوصله ای دارن تا کی ...

بدتر از همه اینکه  بچه هم به شدت رفتار و تربیتش خراب شده اصلا یه چیز میگم یه چیزی میشنوی

خواهرشوهره منم اینه . البته الان بچش 8 سالشه  بچه اش که کلا با مادرشوهرم اینا زندگی میکنه خود ...

من خودم این سبک رو خیلی دوست دارم

و بنظرم خیلی خوبه

البته من چند ساله خانوادم از تهران رفتن و خواهر برادرمم ایران زندگی نمیکنن

برای همین یکی از ارزوهامه هممون یجا باشیم عین قدیما هی خونه مامان باشیم

مامان نامزدمم ک مثل خودم شاغله ولی خب بازم ویشه زفت پیش هم باشیم امل نامزدم تقریبا از این ک هرروز پیش خانوادش باشیم متنفره 😂🙈🤦🏻‍♀️

یادم تورو فراموش..
صد در صد ..خدا نکنه ب همچین آدمیایی بگی وا ویلا میشه...در حالی ک خودشون و اقعا باید درک کنن ک نمیشه ...

دقيقا!قبل عيد ك يك سر بچه اونجا بود تنها، خودشون خونه. ميگفتن نظافت ميكنيم!بچه نميذاره!انگار مامانمينا نظافت ندارن!!

2706