2733
2739
عنوان

شما باشید با چنین فردی ازدواج میکنید؟ کسی که باکره نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 2043 بازدید | 199 پست
گفت دیگه با پسری که قبل از شما با دخترای دیگه رابطه داشته ازدواج میکنید یا نه

رابطه جنسي عميق؟ خو نه!

اما الان كم پيدا ميشه ك طرف مثلا تا 30 سالگي هيچي تجربه نكرده باشه

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من بهیچ وجه با پسری ک قبل من رابطه داشته ازدواج نمیکنممممم

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...
2731
2738
منطدزش،،،، رابطه است 

کشور خودمون چطور باید بفهمیم ی پسر هرگز رابطه نداشته مگر خودش بگه ولی دختر با گواهی سلامت میشه 

دوخت سرویس آشپزخانه مطابق باسلیقه شما پذیرفته میشود برای دیدن نمونه کارامون به آدرس اینستاگرام gallery_hasti97 مراجعه کنید. 
اره یه فرد خارجی و اینکه بدونی باکره نیست 

پسرایه ایرانی باکرن ینی🤔

من ک مطمئن نیستم 

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2706