2733
2734
عنوان

تکرر ادرار رو از چه تایمی بعد از اقدام رو میشه به بارداری ربط داد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15663 بازدید | 37 پست
ممنون عزیزم از دعای خوبت بچه م پسره 

خدا حفظش کنه ایشالله عاقبت بخیریش رو ببینی پسر و دختر فرق نداره فقط سالم و صالح باشه

درتاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰ بی بی چکم مثبت شد خدایا شکرت😍🤲 ۱۴۰۱/۱۰/۱ آزمایش دادم گفتن مشکوکه باید تکرار بشه دعاکنین دفعه بعدی مثبت شه خدایا ناامیدم نکن آمییییین🤲🤲🤲 ۱۴۰۱/۱۰/۷ آزمایشم مثبت شد مرسی خدا جونم😍😍😍۱۴۰۲/۵/۳۰ دختر خوشگلم ب دنیا اومد خدایاشکرت 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم عزیزم ♥️ 

خواهش عزیزم ❤من این ماه واسه اولین بار اچ سی جی زدم دعا کن نی نی بیاد تودلم😥

درتاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰ بی بی چکم مثبت شد خدایا شکرت😍🤲 ۱۴۰۱/۱۰/۱ آزمایش دادم گفتن مشکوکه باید تکرار بشه دعاکنین دفعه بعدی مثبت شه خدایا ناامیدم نکن آمییییین🤲🤲🤲 ۱۴۰۱/۱۰/۷ آزمایشم مثبت شد مرسی خدا جونم😍😍😍۱۴۰۲/۵/۳۰ دختر خوشگلم ب دنیا اومد خدایاشکرت 😍😍😍
2731
خواهش عزیزم ❤من این ماه واسه اولین بار اچ سی جی زدم دعا کن نی نی بیاد تودلم😥

ان شاالله میاد استرس رو بریز دور استرس داشته باشی خودت بارداری خودتو بیخودی عقب میندازی قشنگ بزن به در بی خیالی و خوشحالی و سرخوشی انقدر خوشگل میگیره که کیف کنی 

ان شاالله به زودی یه نی نی سالم و صالح و خوشگل بیاد توی دلت 

ان شاالله میاد استرس رو بریز دور استرس داشته باشی خودت بارداری خودتو بیخودی عقب میندازی قشنگ بزن به ...

مرسی عزیزم فداتشم ❤😘 کاش بتونم خودمو بزنم به بیخیالی 😥چون زیاد شنیدم خیلیا گفتن دقیقا وقتی که بیخیالش شدیم گرفته چون استرس واقعا سمه 

مرسی عزیزم فداتشم ❤😘 کاش بتونم خودمو بزنم به بیخیالی 😥چون زیاد شنیدم خیلیا گفتن دقیقا وقتی که بیخی ...

این جمله رو به خودت بگو من که بالاخره مامان میشم چه فرقی می‌کنه این ماه یا ماه بعد کلا به جای فکر کردن به بچه به اقدام و بُعد لذتش فکر کنین اصلا نیاز نیست حرفشو هم با شوهرت بزنی فقط به فکر لذت رابطه باشید خود به خود فکر بچه می‌ره عقب تر و بی خیالی میاد جاش 

ما مشکل اسپرم داشتیم و دو تا سقط داشتم دیگه ببین چقدر من رها و بی خیال بودم که از اسپرم های با وضعیت افتضاح شوهرم سه بار باردار شدم در حالیکه دکتر می‌گفت با این وضعیت اسپرم وقت خودتو تلف نکن بیا iui ولی نرفتم و طبیعی هم شد، رها کن راهش فقط همینه برو ورزشی چیزی که فکرت رو آزاد می‌کنه 

این جمله رو به خودت بگو من که بالاخره مامان میشم چه فرقی می‌کنه این ماه یا ماه بعد کلا به جا ...

عاره عزیزم واقعا بیخیالی خیلی خوبه شما هم خدا برات خواسته وگرنه وضعیت از نظر پزشکی اوکی نبوده هیچی واسه خدا غیرممکن نیس😍

2740