2733
2739

یه بارداری شیمیایی رو ماه پیش تجربه کردم

اون موقع هم تکرر ادرار داشتم ولی حداقل یک هفته از اقدام گذشته بود ولی الان دو سه روزه که اقدام کردیم نمیخوام الکی به بارداری ربط بدم فقط میخوام بدونم از چه تایمی این مساله رو میشه به بارداری نسبت داد؟ چون من تمام عمرم هرگز تکرر ادرار نداشتم جز ماه پیش و این ماه

ماه پیش حساسیت شدید سینه هم داشتم ولی این ماه هنوز دردی حس نمیکنم

میگم اگر قرار باشه نطفه ای هم تشکیل بشه انقدر زود بدن واکنش نمیده میده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تكرر إدرار علتش بزرگ شدن رحمه كه به مثانه فشار مياره.پس مسلما انقد زود اتفاق نمى افته.

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍
یعنی نطفه تشکیل میشه ولی نمیتونه خودشو به دیواره رحم بچسبونه با لخته دفع میشه

چجورى اينو فهميدى؟؟؟؟

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍

من الان هفته یازده هسم تکرر اومده سمتم...تکرر بدلیل اونه که رحم بزرگ میشه به مثانه فشار میاره تکرر ادرار میارهه..در واقع روزای اول تکرر ادرار نیس

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉

من سه ماه اقدامم. هر سه دفعه بیبی چکمم مثبت شده و حتی یکی دوروز پریودم عقب افتاده ولی اخر پریود شدم. منم مثه تو خیلی حساسم و استرس دارم ولی میدونم حداقل تاهفت روز بعد از اقدام بدن هم چیری نمیفهمه چ برسه به خود ادم

Prove yourself to "yourself" not other
2738
تكرر إدرار علتش بزرگ شدن رحمه كه به مثانه فشار مياره.پس مسلما انقد زود اتفاق نمى افته.

نه اصلا یکی از نشونه های بارداری میتونه تکرر ادرار باشه

میخوام ببینم انقدر زود ممکنه یا نه؟

من ماه پیش صررررفا تا قبل از دفع لخته تکرر ادرار داشتم 

این ماه هم درست بعد از اقدام

قطعا یه ربطی داره ولی نمیتونم مطمئن باشم که میشه به بارداری ربطش داد یا تغییرات هورمونی ای که با وارد شدن اسپرم ایجاد میشه

یه سره به کوچکترین نشونه ها توجه میکنم نمیخوام انقدر حساس باشم ولی هستم متاسفانه

منم مث توام.نميدونم چكار كنم.خيلي بده😩😩😩😩

نه اصلا یکی از نشونه های بارداری میتونه تکرر ادرار باشه میخوام ببینم انقدر زود ممکنه یا نه؟ من ماه ...

به اينكه خيلي حساسى و همش منتظر ي علامات هستى هم ميتونه ربط داشته باشه ها

بی بی مثبت میشد بعد موقع پریود لخته های خیلی بزرگ دفع نمیکردی؟

من ٦ماه اقدامم.قبل از سه چهار روز قبل از موعدم ترشحات صورتى ميگيرم و بعد پريود ميشم.تو نميدونى علتش چيه؟؟؟؟

چجورى اينو فهميدى؟؟؟؟

بی بی چک و آزمایش مثبت میشه بتا میره بالا ولی افت میکنه و پریود اتفاق می افته

یعنی اگه زود آزمایش ندی یا بی بی چک نذاری ممکنه اصلا فکر کنی که باردار نبودی و فقط پریود شدیدی رو تجربه کردی

ولی در واقع نطفه تشکیل شده ولی متعلقات بارداری نه

مثلا ساک حاملگی و جفت و فلان تشکیل نمیشه

اصلا سقط محسوب نمیشه چون نطفه به جنین تبدیل نمیشه فقط میشه گفت اسپرم با تخمک در تماس بودن همین

2706