2737
2734
عنوان

تکرر ادرار رو از چه تایمی بعد از اقدام رو میشه به بارداری ربط داد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15663 بازدید | 37 پست
چرا دقیقا.. به خودم قول دادم ک دیگه بیبی چک استفاده نکنم از بس خورده تو ذوقم  

ببین به نظرم همسرت آزمایش بده بهتره خیالت راحت تر میشه. ببین مثلا من همسرم مشکل اسپرم داره مورفولوژیش پایینه تحرک و حجمش هم همینطور اسپرم های با شکل های آنرمال اسپرمش زیاده این یعنی اگر نطفه ای تشکیل بشه هم بخاطر شکل نا فرم اسپرم ممکنه دفع بشه

مثل همین اتفاقی که ماه پیش افتاد نطفه تشکیل میشه ولی با لخته دفع میشه

من طاقت نیاوردم که یه سال بگذره بعد بفهمم که میشه یا نه از همون اول شوهرم رفت آزمایش داد خودم هم همینطور داره دارو مصرف میکنه و دارم با گرمی منفجرش میکنم ان شاالله اگر خیره میشه

بی بی چک و آزمایش مثبت میشه بتا میره بالا ولی افت میکنه و پریود اتفاق می افته یعنی اگه زود آزم ...

امان از این زود فهمیدن ها 

براتون دعا کردم که این ماه انشاالله باردار بشید شماهم واسه من دعا کنید

Prove yourself to "yourself" not other

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امان از این زود فهمیدن ها  براتون دعا کردم که این ماه انشاالله باردار بشید شماهم واسه من دعا ک ...

ممنون عزیزم من خیلی امیدوارم 😁 درسته مشکل داریم ولی میدونم استرس همه چیو بدتر میکنه برای همین سعی میکنم آروم باشم البته اگر این نشونه های وامونده بذارن 😂😂 ان شاالله برای شما هم اگر خیره زود زود زود باردار بشی 😍

ببین به نظرم همسرت آزمایش بده بهتره خیالت راحت تر میشه. ببین مثلا من همسرم مشکل اسپرم داره مورفولوژی ...

منو همسرم يه سال بعد از عروسيمون يعنى دو سالو نيمه پيش رفتيم چكاپ و خداروشكر هيچكدوم مشكلى نداشتيم.ولى تازه الان ٦ماهه كه واسه باردارى اقدام كرديم.لازمه بازم بريم واسه چكاپ آيا؟؟؟

البته من خودمم هر ٦ماه واسه بررسى عفونت و اينا ميرم ولى همسرم اصلا نرفته ديگه 

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍
2731
منو همسرم يه سال بعد از عروسيمون يعنى دو سالو نيمه پيش رفتيم چكاپ و خداروشكر هيچكدوم مشكلى نداشتيم.و ...

نه پس مشکلی نیست عزیزم مگه اینکه توی این دو سال و نیم شغلش عوض شده باشه پر استرس شده باشه کارش با گرد و غبار یا دود یا چوب یا لحیم یا چیزای این چنینی شده باشه که باعث تغییر کیفیت اسپرم بشه که ان شاالله نیست

ولی میتونی یه آزمایش خونگی انجام بدی 

یه لیوان یه بار مصرف بردار توش آب بریز وقتی مایع منی تخلیه شد مایع رو بریز توش 

اگر رو بمونه یعنی ضعیفه اگر وسط بمونه یا کش بیاد به سمت پایین یعنی بدک نیست متوسطه اگر بره پایین یعنی اوکیه

هیچ توجیه علمی ای واسش ندارم😂 ولی به جا خونده بودم اینجوری میشه فهمید 😅برای شوهرم اوایل همششششش رو بود الان که قرص مصرف میکنه یه بار امتحان کردم نصفش رفت پایین نصفش وسط مونده بود

نه پس مشکلی نیست عزیزم مگه اینکه توی این دو سال و نیم شغلش عوض شده باشه پر استرس شده باشه کارش با گر ...

خخخخخخخخ.چ تست باحالى.مررررررررررررررسى

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍
یه سره به کوچکترین نشونه ها توجه میکنم نمیخوام انقدر حساس باشم ولی هستم متاسفانه

سلام گلم منم دوروز پیش اقدام کردم اما تکرر ادرار گرفتم میخاستم ببینم آیا از نشونه های بارداریه تکرر ادار؟؟ اونم انقدر زود؟؟

سلام گلم منم دوروز پیش اقدام کردم اما تکرر ادرار گرفتم میخاستم ببینم آیا از نشونه های بارداریه تکرر ...

به نظرم انقدر زود نمیتونه به بارداری ربط داشته باشه ممکنه به تغییرات هورمونی حاصل از ورود اسپرم مربوط باشه ولی الزاما مساوی بارداری نیست 

ولی به نظرم اگر دیدی یه هفته گذشت و هنوز تکرر ادرار داری میتونی مشکوک بشی

2738

انشالله که حامله باشی 

توروخدا برام دعا کن نگرانم واسه نی نی 

البته تا ۱۴این ماه فرصت دارم 

ولی  دوتا لک دیدم ترسیدم زیر شکمم و پای چپم درد می کنه 

حتی پاهام یخ شده 

به دکتر که برا اقدام بهم دارو داده بود زنگ زدم گفت تا چهاردهم که پریودی هست صبر کن انشاالله که پریود نمیشی و بارداری

تاتوانی دلی به دست آور دل شکستن هنر نمی باشد 
نه پس مشکلی نیست عزیزم مگه اینکه توی این دو سال و نیم شغلش عوض شده باشه پر استرس شده باشه کارش با گر ...

اتفاقامنم اینو امتحان کردم نمیدونم چقد صحت داره🤦‍♀️😂واسه همسرم خیلی زودهمش رفت ته لیوان یعنی همسرم اوکیه؟؟؟🤔اینم بگم همسرم خانوادتا از لحاظ جنسی فعالن😂 و همشون سابقه دوقلوزایی وپسرزایی دارن پدربزرگش ۱۲ تا بچه داره ک ۶ تاشون دوقلون و ۶ تاشون تک 😁ماهم ۸ ماهه ازدواج کردیم تصمیم گرفتیم نی نی بیاریم چون عاشق نی نی ام😍😍😍

درتاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰ بی بی چکم مثبت شد خدایا شکرت😍🤲 ۱۴۰۱/۱۰/۱ آزمایش دادم گفتن مشکوکه باید تکرار بشه دعاکنین دفعه بعدی مثبت شه خدایا ناامیدم نکن آمییییین🤲🤲🤲 ۱۴۰۱/۱۰/۷ آزمایشم مثبت شد مرسی خدا جونم😍😍😍۱۴۰۲/۵/۳۰ دختر خوشگلم ب دنیا اومد خدایاشکرت 😍😍😍
اتفاقامنم اینو امتحان کردم نمیدونم چقد صحت داره🤦‍♀️😂واسه همسرم خیلی زودهمش رفت ته لیوان یعنی همسرم ...

والا روش علمی ای که نیست ولی فکر کنم درسته و خوب باشه 😁😁😁😁 ان شاالله خدا بهت بچه یا بچه های سالم و صالحی بده عزیزم ♥️

والا روش علمی ای که نیست ولی فکر کنم درسته و خوب باشه 😁😁😁😁 ان شاالله خدا بهت بچه یا بچه های سالم ...

عاره فکر نکنم این روش جایی اثبات شده باشه ولی من شنیدم میگن اگه منی مرد حاوی اسپرم کافی باشه سنگین میشه و زود ته نشین میشه دیگه نمیدونم تا چه حد درسته این حرف☹

مرسی عزیزم همچنین خودت❤😗 راستی تو اقدامی؟؟

درتاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰ بی بی چکم مثبت شد خدایا شکرت😍🤲 ۱۴۰۱/۱۰/۱ آزمایش دادم گفتن مشکوکه باید تکرار بشه دعاکنین دفعه بعدی مثبت شه خدایا ناامیدم نکن آمییییین🤲🤲🤲 ۱۴۰۱/۱۰/۷ آزمایشم مثبت شد مرسی خدا جونم😍😍😍۱۴۰۲/۵/۳۰ دختر خوشگلم ب دنیا اومد خدایاشکرت 😍😍😍
عاره فکر نکنم این روش جایی اثبات شده باشه ولی من شنیدم میگن اگه منی مرد حاوی اسپرم کافی باشه سنگین م ...

این تایپک مال سال ۹۸ هست عزیزم نمی‌دونم چطوری باز بالا اومده  بچه م الان دو سال و نیمشه نه توی اقدام نیستم ولی دلم بچه دوم میخواد 😁 

این تایپک مال سال ۹۸ هست عزیزم نمی‌دونم چطوری باز بالا اومده  بچه م الان دو سال و نیمشه نه توی ...

چقد خوب خدا حفظش کنه برات😍دختره یا پسر؟؟ 

ایشالله ب زودی دومی هم باردار بشی نی نی سالم وخوشگل وتپل مپل😁