2733
2734

ما چند وقته خونمون رو گذاشتیم برای فروش و دنبال خونه هستیم. 

خونه هم کمه هم خییلی قیمت ها بالاست. 

تو دیوار دنبال خونه مي گشتم و زنگ مي زدم که یه خونه پيدا کردم 

شرایطش خوب بود و فروشنده عجله داشت و زير قیمت میفروخت. خیلی خوشحال شدم. چون به پول ما میخورد 

متاسفانه وقتی آدرس و پلاک و مشخصات دقیقش رو پرسيدم متوجه شدم آپارتمان خواهر شوهرمه و همون طبقه و دیوار به دیوار اوناست. هر طبقه 4 واحده که واحد اون ها اون طرف راه پله و آسانسوره و واحدی که ما دیدیم این ور راه پله و آسانسور اما دیوار مشترک هم دارن. 

البته بگم که خواهر شوهرم و شوهرش خیلی خوب هستن و خدا شکر تو این ده سال مشکلی نداشتیم با هم و خییلی با هم مسافرت و تفریح و گردش رفتیم. 

شوهرم خیلی موافق نیست میگه جالب نیست همسایه هم بشیم اما خونه خوبیه و خیلی زير قیمته. 

دودل هستم.

به نظر شما چی کار کنیم.؟ 

اقتصادی فکر کنیم بهتره بخریم اما شاید خیلی جالب نباشه بریم پیش اونا.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

من بالای دوازده ساله با همین شرایط خونه داریم.

من راصی ام

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

من خواهر شوهرم خونه رو برویی ماست دقیقا

البته ویلایی هستیم اپارتمانی نیست که از جیک و پوک هم باخبر باشیم

فقط و فقط سالی یکبار عید دعوت میشیم خونه همدیگه بچه هامون هم بدون اجازه و بدون دعوت نمیرن خونه ی طرف مقابل

والا بستگي ب خواهر شوهرت داره. مثلا من بودم همسايه خواهر شوهر خودم نميشدم چون خيلي فضوله و دنبال آمار و رفت و آمدامون هست قطعا ولي اگه خواهرشوهرم مث خودم بود بي مشكل ميرفتم همسايش ميشدم😎😎😄😄حداقل تا چند سال ك بعدش خونه بهتر پيدا كنم

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم