2733
2734
يا امام زمان. قول ميدم ديكه از نمازم غافل نشم اخه بعضي وقتا نميخونم. حاجت روامون اي امام بزرك. 

چه خوووب عزیزم موفق باشی توروخدا التماس دعا از ته دلت😙😙😙

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امام زمان آقا جان تولدتون مبارک آقاجان ی دادمان برس آقا دستشونه؟ بگیر که گنه کاریم 

عزیزم ان شاالله که اقا امام زمان دستگیرت باشه فقط از ته دلت دعا کن...منم فراموش نکن لطفا😙😙😢

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
من قولمو دادم ازش میخوام کمکم کنه

موفق باشی عزیزم التماس دعااا😙😙😙

2731
چه خوووب عزیزم موفق باشی توروخدا التماس دعا از ته دلت😙😙😙

باشه سر نمازم دعات ميكنم. يه دختره تو امام زاده يه دختره هست هر وقت ميرم بهم ميكه برا براورده شدن حاجتام برام صلوات بفرست. من واسه اون ميفرستم اون واسه من. اخه ميكه اكه براي هم دعا كنيم خداجواب ميده

باشه سر نمازم دعات ميكنم. يه دختره تو امام زاده يه دختره هست هر وقت ميرم بهم ميكه برا براورده شدن حا ...

دقیقا...منم واست دعا میکنم عزیزم..ممنونم😙😙🌹🌹

من دلم از خودم شکسته

دلم بدجور گرفته

خیلی نا امیدم خیلی ادم بدی شدم به نظرم همه چیزو یادم رفته ...

منم عهد میبندم .......

حرفی نزن چیزی نگو باید برایم گریه کرد/باید برای مردن افسانه هایم گریه کرد/ عکسم درون آینه دارد چه زجری میکشد/ بعد از شکستم آینه در زیر پایم گریه کرد/ ثابت نشد من مجرمم یا چشمهای وحشی ات /قاضی برای دادن حکم خطایم گریه کرد/دکتر نشسته پشت میز و نسخه را خط میزند/ او هم که عاشق بوده از بهر شفایم گریه کرد/ مادر که میداند دلم عمری خرابت میشود/ دیشب به جای خواندن قرآن به جایم گریه کرد/ گفتم فراموشش کنم اما پدر ناباور و ..../ وقتی که میگفتم به تو بی اعتنایم گریه کرد/ حرفی برای آسمان گفتم که طوفانی نشد اما برای مدتی از ناسزایم گریه کرد/گفتم به خود حرفی نزن باید تماشایش کنم / عکسش به آغوشم کشید و پا به پایم گریه کرد❤ دوستام میشه واسه عاقبت بخیر شدنم و شادی دل مامان و بابام یه صلوات بفرستین❤
من دلم از خودم شکسته دلم بدجور گرفته خیلی نا امیدم خیلی ادم بدی شدم به نظرم همه چیزو یادم رفته ... ...

عزیزم....هیچ وقت دیر نیست...صد بار اگر توبه شکستی باز آرا ناامیدی از رحمت خدا گناه کبیره است قربونت برم عزیزم همینکه به خودت بیای یعنی خدا چقدرررر دوستت داره من یه دختری بودم که افتضاح بودم ولی خدا بهم نظر کرد جوری که هییییچ کس باورش نمیشه و بعد از ۴ سال هنوزم نشده...خدا بزرگه...‌التماااس دعا گلم😙😙😙

2706