2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم....هیچ وقت دیر نیست...صد بار اگر توبه شکستی باز آرا ناامیدی از رحمت خدا گناه کبیره است قربونت ...

عزیز جان من قدر پدر و مادر و زحمتاشونو ندوستنم و قدر داشته هامو و درس نخوندم تا حالا  خدای نکرده منظورم از دختر بدیم چیز دیگه نبود 

مدتی میشه نماز هم نخوندم نمیدونم چم شده چرا اینقدر بیقرار و ناامید شدم ولی عهد میبندم که قدر بدونمو و باز بشم بنده لایقش  

ممنون گلی توکل بر خدا ❤❤❤❤❤

حرفی نزن چیزی نگو باید برایم گریه کرد/باید برای مردن افسانه هایم گریه کرد/ عکسم درون آینه دارد چه زجری میکشد/ بعد از شکستم آینه در زیر پایم گریه کرد/ ثابت نشد من مجرمم یا چشمهای وحشی ات /قاضی برای دادن حکم خطایم گریه کرد/دکتر نشسته پشت میز و نسخه را خط میزند/ او هم که عاشق بوده از بهر شفایم گریه کرد/ مادر که میداند دلم عمری خرابت میشود/ دیشب به جای خواندن قرآن به جایم گریه کرد/ گفتم فراموشش کنم اما پدر ناباور و ..../ وقتی که میگفتم به تو بی اعتنایم گریه کرد/ حرفی برای آسمان گفتم که طوفانی نشد اما برای مدتی از ناسزایم گریه کرد/گفتم به خود حرفی نزن باید تماشایش کنم / عکسش به آغوشم کشید و پا به پایم گریه کرد❤ دوستام میشه واسه عاقبت بخیر شدنم و شادی دل مامان و بابام یه صلوات بفرستین❤
عزیز جان من قدر پدر و مادر و زحمتاشونو ندوستنم و قدر داشته هامو و درس نخوندم تا حالا  خدای نکرد ...

میدونم گلم منظورم بد نبود منظکرم توبه و یخشش خدای بزرگ بود و خودمو مثال زدم...خداروشکر میدونم که بنده ی لایقی خواهید شد التماس دعا عزیزم

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
2728

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

تروخدا دعام کنید امشب منم حاجتم روا شه😢

اقای مهربونی ها تولدت مبارک🌹

قول میدم ب قرار بینمون پایبند باشم

بیا ک زمین بشدت ب بودنت نیاز داره 

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
میدونم گلم منظورم بد نبود منظکرم توبه و یخشش خدای بزرگ بود و خودمو مثال زدم...خداروشکر میدونم که بند ...

ممنون عزیز جان انشالله🙏🙏

براتون آرزوی موفقیت و سعادت میکنم ❤❤❤

حرفی نزن چیزی نگو باید برایم گریه کرد/باید برای مردن افسانه هایم گریه کرد/ عکسم درون آینه دارد چه زجری میکشد/ بعد از شکستم آینه در زیر پایم گریه کرد/ ثابت نشد من مجرمم یا چشمهای وحشی ات /قاضی برای دادن حکم خطایم گریه کرد/دکتر نشسته پشت میز و نسخه را خط میزند/ او هم که عاشق بوده از بهر شفایم گریه کرد/ مادر که میداند دلم عمری خرابت میشود/ دیشب به جای خواندن قرآن به جایم گریه کرد/ گفتم فراموشش کنم اما پدر ناباور و ..../ وقتی که میگفتم به تو بی اعتنایم گریه کرد/ حرفی برای آسمان گفتم که طوفانی نشد اما برای مدتی از ناسزایم گریه کرد/گفتم به خود حرفی نزن باید تماشایش کنم / عکسش به آغوشم کشید و پا به پایم گریه کرد❤ دوستام میشه واسه عاقبت بخیر شدنم و شادی دل مامان و بابام یه صلوات بفرستین❤
اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج تروخدا دعام کنید امشب منم حاجتم روا شه😢 اقای مهربونی ها ت ...

الهیی امین عزیزم امشب شب پرفضیلتیه از ته دلت دعا کن من که امشب واسه همههههه ی نی نی سایتیا دعا کردم

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
2738
الهیی امین عزیزم امشب شب پرفضیلتیه از ته دلت دعا کن من که امشب واسه همههههه ی نی نی سایتیا دعا کردم

حتما عزیزم؛انشالله همگی ب حق امام زمان حاجت روا بشیم.

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
2706