2703
2553

درسته زیاده ولی ارزششو داره😭😭...مطمئن باشید اقا امام زمان عج تک تک کامنتارو میخونه حاجت روا بشید ان شاالله❤❤❤

نی نی سایتایی عزیزم...امام زمان خیییلی غریبه خیلی زیاد...وقتی ما واسه مظلومیت اقا امام حسین ع گریه میکنیم میدونیم که ایشون عباس داشت قاسم داشت زینب داشت علی اکبر داشت و...اخه امام زمان غریبمون کی رو داره😢😢😭😭😭😭اخه چرا ما با کارامون دلشونو میشکنیم 💔مگه این دنیا تا کی برقراره مگه ما چقدر عمر میکنیم...بخدا که ظهور نزدیکه بیاید که ما با کارامون ظهورو به تاخیر نندازیم😭😭حدیث داریم از اقا امام علی ع که امام زمان عج غریب اواره ی بی کس تنهاست...اخه خااااک بر سر من که باید لقب امام زمانم اواره باشه بمیرم برات اقاجااانم....😭😭😭

عزیزای من لطفا بخاطر خدا بخاطر امام زمان عج بخاطر ارامش دل خودمون بیایم امسال به نیت میلاد اقا امام زمان عج یه هدیه بهشون بدیم بااا تررررک کردن یه😢 گناه 😢چه کوچیک چه بزرگ بیاید قول بدیم یه قول مردونه بخدا که دل امام زمان عج شاد میشه و ان شاالله که ایشونم یه شما حاجت روایی هدیه بده...لطفا اگه براتون ممکن بود بگید که ماهم عبرت بگیریم اگه هم نه فقط بگید قول دادیم....❤❤❤اجرتون با اقا صاااحب الزمااان❤❤❤

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من خودم یه قول خیییلی بزرگ دادم بهشون یه عهد بستم میدونم با وجود خدا و امام زمان عج از پسش بر میام

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
2714

یا ابا صالح المهدی ادرکنی

🌕💔🌕یا

🌕💔🌕رب

🌕💔🌕الحسین

🌕💔🌕بحق

🌕💔🌕الحسینِ

🌕💔🌕اشف

🌕💔🌕الصدر

🌕💔🌕الحسین

🌕💔🌕بظهور

🌕💔🌕الحجه

🌕💔🌕اللهم

🌕💔🌕عجل

🌕💔🌕لولیک

🌕💔🌕الفرج

‌  

نیمه شعبان پیشاپیش مبارک 

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
اللهم صل علی محم وال محم وعجل فرجهم دلم شکست خیلی

😭😭😭😭بمیرم....امیدوارم امام زمان عج نظر کنه به حال دلت عزیزم التماس دعا لطفا

http://dl.chadorekhaki.com/MIRDAMAD/94/15 shaeban/Mirdamad-Komeil 15 Shaeban 94-03.mp3

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
عشقای امام زمان یا عاشقای امام زمان؟ مسئله این است

عشقای امام زمان عج....همه ی ما عشق امام زمانیم عج منتهی همه عاشقشون نیستیم اگه میگفتم عاشق محدود میشد به یه عده

حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف فرمودند: «وَ اکثِرُوا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَج فإنَّ ذلِک فَرَجُکم؛[12] برای تعجیل در فرج من، بسیار دعا کنید، زیرا که گشایش کارهای شما در آن است.»

2706