2733
2734

هیچ انگیزه ای, متاسفانه چندماهیه فکر میکنم فقط به یه همدم و شریک زندگی نیاز دارم, احساس میکنم دیگه جام توی خونه پدریم نیست,

شاید احساسم به این دلیله که همه کار کردم درسخوندم کار کردم تفریح کردم , دیگه بسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ انگیزه ای, متاسفانه چندماهیه فکر میکنم فقط به یه همدم و شریک زندگی نیاز دارم, احساس میکنم دیگه ج ...

چند سالته

با گذر زمان همه چيز از ياد ميرود حتي خاطرات شيريني ك روزي ما را به وجد مياوردند❤️
هیچ انگیزه ای, متاسفانه چندماهیه فکر میکنم فقط به یه همدم و شریک زندگی نیاز دارم, احساس میکنم دیگه ج ...

منم انگیزه ندارم ...خیلی یه نواخت شده زندگیم‌....میفهمم چی میگید

2731
به کسی نگی انگیزه نداری که بهت انگ اینو میزنن تو دلت شوعر میخاد😂

آره ....من فقط میخوام از یه نواختی در بیاد زندگیم ...حالا بدون شوهرم قطعا میشه اما چجوریشو نمیدونم

منم دوس دارم . این انگیزه میشه؟؟!!

اره دیگه مطمئن باش میتونی من فک میکردم هیچ وقت بجایی نمیرسم اما یهو یه شرایطی پیش میاد میبینی داره اتفاق می افته الان همه اونایی که میگفتن نمیتونی اینا تو کف موندن که من چطور پیشرفت کردم اما هنوز کاملا اونجور که میخواستم نشده اما زندگیم از این رو به اون رو شده اگه پارسال بهم میگفتن اینجوری میشه میگفتم محاله

2738

انگیزه من تو زندگیم خیلی پیچیدس برای همین نمیتونم بگم

و از این موضوع خیلی خوشحالم که مجردم چون تو دنیا خیلی چیزهای مهم تری از ازدواج وجود داره

اصلا به عقیده من بعضی انسان ها به دنیا میان تا همیشه تنها ولی پر از هدف زندگی کنن مثل من😀

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
ولي من هيچ انگيزه اي ندارم  دوس دارم زودتر ازدواج كنم و بچه بيارم  البته با يه ادم خوب&n ...

آهنگ شوهر شوهر عهدیه رو برات پیشنهاد میکنم. دختر عموم انقدر گوش داد تا به واسطه قانون جذب براش شوهر پیدا شد

مُشکلِ خِیلیا اینهِ کهِ {جای خودشون} میخان بقیه رو آدم کنن  
آره ....من فقط میخوام از یه نواختی در بیاد زندگیم ...حالا بدون شوهرم قطعا میشه اما چجوریشو نمیدونم

همیشه نباید چیزخاصی تو دلت باشه

تو میتونی از کوچیک ترین زیبایی های دنیا برای خودت انگیزه بسازی

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
انگیزه من تو زندگیم خیلی پیچیدس برای همین نمیتونم بگم و از این موضوع خیلی خوشحالم که مجردم چون تو د ...

تنها اصن از کلمش خوشم نمیاد 😐😑ولی خیلی از متاهل ها  هم احساس تنهایی میکنن

نمیتونم دروغ بگم‌از ازدواج بدم میاد ...ازدواج با آدم خوب عالیه اما آدم خوب کمه🤔

چی گفتم 😆

برو باشگاه مسافرت

من تصميم جدي گرفتم با دوستم از شهرهاي دوروور شروع كنيم و جاهاي ديدنيشونو بريم ببينيم و خوش بگذرونيم، بريم كوهنوردي با گروه هاي كوه نوردي.

حركت كن تا بركت بده

چندسال ديگه حسرت ميخوري چرا اين همه زمانمو هدر دادم

آهنگ شوهر شوهر عهدیه رو برات پیشنهاد میکنم. دختر عموم انقدر گوش داد تا به واسطه قانون جذب براش شوهر ...

😂😂😂😂

شوهري بخواد با اين چيزا بياد همون بهتر نياد

با گذر زمان همه چيز از ياد ميرود حتي خاطرات شيريني ك روزي ما را به وجد مياوردند❤️
2706