2733
2734
عنوان

دیشب شوهرمو سکته دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 3894 بازدید | 127 پست
گفته دعواشون شده پایین گوشیش شکسته 

عجب شوهر عجیبی داری که عکستو گذاشته روی صفحه گوشی اونم بی حجاب 

یکی منو از خواب بلند کنه

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😁😁😁😁 با خاک یکسانش کردی

والا اخه سر یه ویس بغض کنه که مرد نیست 

تازه از اون قضیه عکس و جووون اگه فاکتور بگیریم

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
2731
الان که اینو تعریف کردی فهمیدم اون جووووونی که پسره تو مترو گفته به شما نگفته به شوهرت گفته بس که او ...

فک کن در حالی ک اشک تو چشای شوهرش حلقه زده بوده، لب و لوچه اش هم اویززززون😂😂

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
والا اخه سر یه ویس بغض کنه که مرد نیست  تازه از اون قضیه عکس و جووون اگه فاکتور بگیریم

اولا مودب باش 

من ویس رو خیلی با عشوه و لوندی فرستادم 

بعدم دعواش شده بود با پسره پایین گوشیش شکسته بود پشت ارنجشم کبود شده بود

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!
2740
صبح داشت میرفت گفت مهساا اگه یروزی یجاایی یوقتی بفهمم پا کج گذاشتی خودم زنده زنده چالت میکنم  ...

براوووو نصف حقش بوووود تا بدونه که از هر دستی بدی از همون دستم پس میگیری بزار تنش بلرزه مردیکه

فک کن در حالی ک اشک تو چشای شوهرش حلقه زده بوده، لب و لوچه اش هم اویززززون😂😂

سه تیغه هم باشه حقیقتا جوووووون😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
عجب شوهر عجیبی داری که عکستو گذاشته روی صفحه گوشی اونم بی حجاب  یکی منو از خواب بلند کنه

بابا فقط سرم بوده بدون روسری 

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!

همین کارو ۳ سال پیش با شوهرم کردم از الکی بخدا ها چون بهم توجه نمیکرد هر چند الانم توجه نمیکنه مرده شور ولی یه کاری باهام کرد مثل چی پشیمون شدم گوشیمو شکوند قایم کرد و دیگه نذاشت موبایل داشته باشم شوهرم بی رحمه هر چی گریه کردم خودت کردی خب بهم توجه کن قبول نکرد که نکرد و یه چیزی هم بگم همه تو اسلام میگن به شوهر محبت کنید واجبه فلان اگه محبت نکنید میتونه صیغه کنه هزار تا کوفت این اسلام نگفته به زن محبت نکنی چی میشه به خدا همه چی واسه مرداس ما مجسمه هستیم والا 

2706