2733
2734
عنوان

دیشب شوهرمو سکته دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 3893 بازدید | 127 پست
منم دیشب یه ویس تو تل بهش دادم که :  عزیزدلم کار دارم خودم بعدا بهت پیام میدم فدات شم  ف ...

اها  از این خوشم اومد 

ولی  در کل اش  نخورده دهن سوخته  نشو عزیزم 

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سالته?مطمئن باش اون متوجه کلک ناشیانت شده اگه ناراحت و عصبانیه به خاطر غرور و شخصیت له شدش

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊
2728

خودش از اینکه خیانت کرده بوده پشیمونه؟

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
2740
منم دیشب یه ویس تو تل بهش دادم که :  عزیزدلم کار دارم خودم بعدا بهت پیام میدم فدات شم  ف ...

عجب کاری کردی واقعا😐😐😐 خودتو در معرض تهمت و افترا قرار دادی که شوهرت سکته کنه؟ چقد شما بچه ای واسه خودت دردسر درست میکنی خوشحالم هستی؟

اها  از این خوشم اومد  ولی  در کل اش  نخورده دهن سوخته  نشو عزیزم

یعنی میگی اش بخوره سیرم بشه؟

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

صبح داشت میرفت گفت مهساا اگه یروزی یجاایی یوقتی بفهمم پا کج گذاشتی خودم زنده زنده چالت میکنم 

منم گفتم نترس ادمی که لعبتی نیس خطری نداره

حقش بود 

دیشبم تا صبح خوابش نبرد هی غلت میزد ......

.

.

.

.خانومااااا بجای این که چرتو پرت بگین من باور نمیکنم و فلان بپرسین بگم

با پسره دعواش شده بود پایین گوشیشم شکسته بود 

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!

اوووووووفیش دلممم خنک شد 

چطور اون خیانت میکنه 

انتقام تمام زنان عالم رو گرفتی💗💗💗💗

💐من💐دختر💐بارونم  💐 من💐همان💐هوای 💐بارونی  💐 ام💐من💐همان💐بوی💐نم💐بارونم💐

این کار درستی نیست پس فردا هرچی بگی تو روت وامیسته میگه توام از من بدتری

بزار همیشه تو رو به خوبی بشناسه حداقل زبونش دراز نباشه

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎