2737
2739
عنوان

دیشب شوهرمو سکته دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 3893 بازدید | 127 پست

منم دیشب یه ویس تو تل بهش دادم که : 

عزیزدلم کار دارم خودم بعدا بهت پیام میدم فدات شم 

فرستادم بعد گفت چیی؟ منکه چیزی نگفتم این چیه فرستادی گفتم چی ؟

گفت ویس 

گفتم ای واااااای اشتباه دادم به تو 😏

گفت بهت میگم به کی داشتی ویس میدادی هاااا😡😡

گفتم هیچی دوستم بود الانم کار دارم گیر نده فعلا 

اومد خونه عصبانی ناراحت تا اخره شبم بغض داشت حرف نزد لام تا کام 😋😁

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو تا بچه دارن باهم زندگی میکنن ک هر کاری طرف مقابل بکنه رو جبران میکنن جایگاه گذشت پس کچاس تو زندگیتون خانم ۹۹ درصد زندگی گذشته.اینجوری زندگی پا میگیره.یادم نمیره شب اول عقدمون یهو ب شوخی گوشی شوهرم گرفتم کلی عکسای بد توش بود...اما خب من هیچ وقت ب روش نیوردم...اون خودش داد میزد گریه میکرد ک غلط کردم..هیچ وقتم ب روش نیوردم.براهمین همیشه خدا هوانو داره و حس شرمندکی داره نسبت ب گذشت من.

ندیدم مردی عکس بی حجاب خانمشو بذاره روی صفحه گوشیش😐😐

بعدشم اخه این چ حرفیه. تو ب اون بی اعتمادی. اونم ب تو بی اعتماد...  

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2728

الان زنده است؟😂

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
2740
وا پسره جلو شوهرت گفته جوووون ،؟مگه میشه مگه داریم؟؟؟ بلدش شوهرتم نگاش کرده فقط ؟ 🙄🙄🙄🙄🙄

دعواشون شده بود پایین گوشیش شکسته

والا یکی جلو شوهرم به عکس حتی نگاهم کنه فکشو از چهار جا میشکنه ازاونجاش دارش میزنه جالبه همسرت هیچی ...

گفته دعواشون شده پایین گوشیش شکسته 

منم دیشب یه ویس تو تل بهش دادم که :  عزیزدلم کار دارم خودم بعدا بهت پیام میدم فدات شم  ف ...

الان که اینو تعریف کردی فهمیدم اون جووووونی که پسره تو مترو گفته به شما نگفته به شوهرت گفته بس که اوا خواهریه ماشاالله😑😑😑😑😑😑😑😑

بغض کرده بود؟؟۰🤢🤢🤢🤢🤢🤢

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
ندیدم مردی عکس بی حجاب خانمشو بذاره روی صفحه گوشیش😐😐 بعدشم اخه این چ حرفیه. تو ب اون بی اعتمادی. ...

بعد تازه با خشم بگه برو چنتا عکس با حجاب بریز تو گوشیم انگار واجبه حالا 

تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌