2737
2739
عنوان

دیشب شوهرمو سکته دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 3893 بازدید | 127 پست
الان که اینو تعریف کردی فهمیدم اون جووووونی که پسره تو مترو گفته به شما نگفته به شوهرت گفته بس که او ...

ارجاع میدم به امضات ...

بله چون یلحظه دلش لرزیده بخاطر حرفایی که بهم میزد و اینکه فک میکرده من نمیتونم در معرض توجه باشم یا هرکاری بخاد بکنه من‌بازم نگاش میکنم 

از خشمش بود که نمیتونس چیزی بهم بگه جلو پسرم شایدم بغض نبوده خشمش بوده 

تو ذهنت لب برچیده رو تصور نکن منظورم خشم تو صورتش و سکوت سنگینش بود

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!
خدا کنه یادش بره مردا کینه این

ماشین لباسشووییمون خراب شده زنگ زد الان گفت دست به لباسا نزنیا خودم میام میشورم 

گفت مهربون شدی !!! گفت عصبانیم بخاطر اینکه اجازه ای شوخی اینکارم نداری والا میدونم طرفم کیه و اینکارا ازش بر نمیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماشین لباسشووییمون خراب شده زنگ زد الان گفت دست به لباسا نزنیا خودم میام میشورم  گفت مهربون شد ...

موفق باشی عزیزم ولی به نظرم دیگه اینجوری نچزونش یه مدل دیگه حالگیری کن

خانم دکتر صفایی جانم 🤣

دیشب داشتم واسه تو ویس میدادم که این ایده به ذهنم رسید 

همون ویسی که گفتم کار دارم بهت پیام میدم 😂😂😂😂

2731
همین کارو ۳ سال پیش با شوهرم کردم از الکی بخدا ها چون بهم توجه نمیکرد هر چند الانم توجه نمیکنه مرده ...

به پای اسلام ننویس حرف مزخرف ای که ازینور اونور شنیدیم رو.

انقدر ک اسلام برای زن ارزش گذاشته برای مرد نذاسته.

حداقل ببرسی کنید بعد بگید دِین این حرف ب عهدت می مونه...

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
خانم دکتر صفایی جانم 🤣 دیشب داشتم واسه تو ویس میدادم که این ایده به ذهنم رسید  همون ویسی که ...

🙈🙈🙈🙈🌹😘اوهوم  تو از بس گلیو پاکی میدونم کلا فقط حس کرده کارای خودش چقدر آزردتت که حتی فکرش حتی شوخیش برا خودش دیوونه کنندس.از دست خودش ناراحت بوده و عداب وجدان داشته والا کی میتونی از گلی مث تو ناراحت بشه😘🌹💙💎💖👧

(اکانت دختر خالمه که ایشون پزشک عمومی هستن مال خودم ترکید بعدم دیگه فعلا ک موندگار شدم با همین اکانت )برا کسایی ک میپرسن😘 جمله بزرگان :کسی که میخواد بره یه لقمه م بذار جیبش که بره  و حتی از گشنگی برنگرده !
2740