2733
2734
عنوان

بچه ها خیلی ناراحتم ی دیقه میاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 19 پست
گلم اگه جاریت واقعا سحر میکنه تو باطلش کن  همه چهارگوشه های دیوارتون بسم الله الرحمن الرحیم بن ...

خیلی خسته ام خیلی 

نمیدونم کی خدا تقاص دل منو از این بیشعور میگیره شب عروسیم گریه میکرد 

در این حد متنفره از من 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم

الان کاری که تو باید بکنی اینه که روحیه خودت قوی کنی تا بتونی به همسرت هم روحیه بدی جو خونه رو آروم نگه دار به همسرت دلگرمی بده تا روحیه اش خراب نشه خدانکرده بازم بره سمت اعتیاد

احترام پدر مادر شوهرت نگه دار تا هم پیش خدای خودت وجدانت راضی باشه هم اونا ببینن که تو چقد خوبی شرمنده ات بشن

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خسته ام خیلی  نمیدونم کی خدا تقاص دل منو از این بیشعور میگیره شب عروسیم گریه میکرد  ...

عیب نداره اون کمبود داره بجاش تو خوبی کن بزار شرمنده بشه اگه با آدمی که  دلش مریضه کش مکش کنی خودت از بین میری انگار دارین یه کشی رو از دو طرف میکشین تو بکشی اون بیشتر میکشه و این باعث میشه کش پاره بشه و با شدت بخوره بهت

پس تو باید عاقلانه رفتار کنی اون هرچه بدی کرد تو با خوبی شرمند ه اش کن بزار اونم از تو یاد بگیره ثواب داره

عیب نداره اون کمبود داره بجاش تو خوبی کن بزار شرمنده بشه اگه با آدمی که  دلش مریضه کش مکش کنی خ ...

عزیزم من انقد ب این بشر محبت کردم و جواب نگرفتم ک بعدش ب خودم فحش میدادم چرا انقد خودمو کوچیک میکردم 

مشکلی ک بین منو جاریمه نمیتونم اینجا بگم

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم
2728
عزیزم من انقد ب این بشر محبت کردم و جواب نگرفتم ک بعدش ب خودم فحش میدادم چرا انقد خودمو کوچیک میکردم ...

پس ولش کن اصلا انگار اونو نمیبینی بهش توجه نکن بخاطرش خودتم ناراحت نکن بیخیالش شو درعوض به شوهرت برس و گفتم که به پدر مادر شوهرت احترام کن 

اگرم جاریت بهت بدی کرد مطمئن باش یه روزی خدا تو همین دنیا مجازاتش میکنه 

قران زیاد بخون معنیشم بخون ببین خدا چطور آدمهای بد و فاسقو مجازات کرده اونوقت آروم میشی که بدیهایی که بهت شده خدا بی جواب نمیزاره