2726

رابطه ام با خونواده همسرم داغون شده اونم سر برادر شوهر بیشعورم 

تو خونه پدر شوهرم زندگی میکنیم ولی سوییت جدا در حد قوطی کبریت 

شوهرم تازه از کمپ ترک اعتیاد برگشته 

خودمم افسردگی گرفتم 

جاریمم برخلاف تموم مهربونیایی ک من احمق بشه کردم حتی گریه کردم ک چرا بچه دار نمیشن اما اون بیمعرفت موقعی ک پدر شوهرم داشت دعوام میکرد نمیتونست جلو خند ها ش رو بگیره این یکی رو دیگه بخدا سپردم گفتم ک بدونید ادم خوب تو این دور زمونه پیدا نمیشه 

مامانمم مریض 

بچه ها دعام کنید یا ما گم شیم از اینی خونه و بریم یا پدر شوهرم اینا برن 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یکی از فامیلای ما به عروسش گفت تو اگه زن بودی که شوهرت معتاد نمیشد حالا بعد چند سال پسرش ترک کرده و شوهر خودش که پیرمرد هم هست معتاد شده ببین چقدر رفتار جاریت زشت بوده و زمین گرده 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
خدا کمکت کنه عزیزم شرایطتت سخته

انقد روزا گریه میکنم 

نمیخام الکی از خودم تعریف کنم جاری دومیم قبل اینک من بیام تو این خونواده لعنتی ب قول خودش خوشگل بوده و اینا من اومدم توجهه ها ازش گرفته شد خیلی تو کار طلسم و دعا 

ی کاری کرده همه رو با من دشمن کرده 

انقد دلم میخاد نفرینش کنم 

ینی الان خدا چرا کاری نمیکنه 

یکی از فامیلای ما به عروسش گفت تو اگه زن بودی که شوهرت معتاد نمیشد حالا بعد چند سال پسرش ترک کرده و ...

انقد تو شوک بودم و بینهایت ناراحت شدم سر سجده گفتم خدایا تو اینو میشناختی از خدا خاستم بچه دار نشه 

دلم واسه احمق بودن خودم میسدخت 

انقد تو شوک بودم و بینهایت ناراحت شدم سر سجده گفتم خدایا تو اینو میشناختی از خدا خاستم بچه دار نشه&n ...

رابطتو باهاشون کم کن و بچسب به شوهرت و زندگیت ایشالا زندگیت رو به راه بشه

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
رابطتو باهاشون کم کن و بچسب به شوهرت و زندگیت ایشالا زندگیت رو به راه بشه

الان ک رابطه کلا قطع 

تنها موضوعی ک خیلی ناراحتم کرده بودن تو این خونه شنیدن صدا هاشون انقد متنفر شدم ازشون 

عزیزم بخاطر مسائل بی ارزش خودت ناراحت نکن به خدا توکل کن ان شاءالله به مرادت برسی همیشه با خدا حرف بزن مشکلت به خدا بگو و بهش اعتماد کن چون خدا خیلی بزرگه و خیلیم مهربونه 

بعنوان یه خواهر ازمن به تو نصیحت : اگه میخوای خدا زود جوابت بده دلتو پاک کن بیشتر برو سمتش وقتی دستهای خدا رو بگیری اونموقع خدا هم  هواتو داره 

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 
عزیزم بخاطر مسائل بی ارزش خودت ناراحت نکن به خدا توکل کن ان شاءالله به مرادت برسی همیشه با خدا حرف ب ...

من خیلی با خدا حرف میزنم خیلی مخصوصا بعد نماز ب حالت سجده 

دوستم ماجراش مفصله یکی از جاری هام خیلی تو کار طلسمه 

قبلا تو خونم خیلی سوزن میدیدم 

نمیدونم چ غلطی کنم 

امشب سر نماز م گفتم خدایا از شر ائن بشر ب تو پناه میبرم ولی ظاهر زندگی جاریممم خیییییییلی از زندگی من بهتره 

شوهر پولدار مهندس خونه لوکس از مال من کلا برعکس 

من خیلی با خدا حرف میزنم خیلی مخصوصا بعد نماز ب حالت سجده  دوستم ماجراش مفصله یکی از جاری هام ...

گلم اگه جاریت واقعا سحر میکنه تو باطلش کن 

همه چهارگوشه های دیوارتون بسم الله الرحمن الرحیم بنویس  چهار قلو زیاد بخون و به خودت و خونتون فوت کن بعضی آیه ها هم هستن که سحر باطل میکنن

درضمن قدرت خدا بیشتر از قدرت سحره

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 
2706