2733
2739
چقدر مشکلات رفتاری زیاده... فقط عدای فهیم بودن رو در میاریم ما زن نشدیم که اسیر باشیم اگه بحث مراقبت ...

اره واقعا یه زمانی ایران مرداش خیلی روشن فکر بودن که ریدن تو...

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

حالا من بر عکس شما 

مجردی بابام اجازه نمیداد جایی برم 

بعد ازدواج یکی از خواسته های همسرم از من این بود که بتونم مستقل باشم 

و کارهای روزمره ام رو بیرون از محیط خونه انجام بدم البته اجباری از طرف همسرم برای انجام این کارا نیست 

الان خیلی از کارهایی که باب میلم هست خودم انجام میدم

با دوستام دور همی میذاریم بیرون خونه 

بازار میرم 

پارک میرم 

و احساس خیلی خوبی دارم 

2728
مثلا بازار نمیزاره برم یه کافه با رفیقام نمیزاره برم اه

با جدیت بهش بگو یه مشکلی دارم که باید حل بشه و رو در رو ازش بپرس دلیلش برا اینکار چیه اصلا هم نرمش بخرج نده و دعوا هم نکن نزار مغلطه کنه ک نمیدونم نگران میشمو این حرفا 

یه جاهایی هست ک یه دختر جوان نباید تنها بره اما کافه بازار اینا جزوش نیس نزار استقلالتو بگیره ک اگه از الان عادت کنه به اینکار بعدها خیلی سخت و شاید هم اصلا نشه ک عادتو ازش بگیری

مارو دور ننداز  
من خیلی رو مرتب و منظمی حساسم اونم از بیرون میاد همه لباسا و ساعت و سویچ رو پرت میکنه تو پذیرایی یا ...

من حساس نیستمم الانم وسایلش رو مبلاس... میمونه تا خودش جمع کنه عادت کرده... الان خونه تقریبا نامرتبه... البته تمیز میکنم... اما از اون زنها نیستم هر روز دستمال به دست محاله خونه باشه و من تنهایی کار کنم... از جارو تا ظرف شستن تا سرویس شستن... و گردگیری کمک میکنه از اول عادتش دادم البته منم مثل اون کار میکنم... در همه امور هم همکاری میکنیم...  از اول باید عادتشون ندیم

به نیت برآورده شدن حاجتم یه صلوات... بچه دار نمیشم،دوقلو میخام یه دختر و یه پسر...  
با جدیت بهش بگو یه مشکلی دارم که باید حل بشه و رو در رو ازش بپرس دلیلش برا اینکار چیه اصلا هم نرمش ب ...

اره تا بهش میگم میگه دخترعمتو خاهرت روت تاثیرمیزارن باعث میشن تو ببینی چیکارمیکنن توام بری توفاز و بهونه بگیری گفتم من دختر پشت کوهی که نیستم چشم به اینو اون باشه امشبم کو ن مو بهش کردم 

2740
اره تا بهش میگم میگه دخترعمتو خاهرت روت تاثیرمیزارن باعث میشن تو ببینی چیکارمیکنن توام بری توفاز و ب ...

بگو من اگ تاثیر پذیر باشم بدون بیرون رفتن هم تاثیر میگیرم

اینکه با خواهرت هم نمیزاره باشی واقعا بیخودو بی جهته اگ میگفت یه دوستی داری ک از اخلاقاش خوشم نمیاد یه چیزی دیگ خواهرت حداقل ۲۰سال باهات بوده

من نامزد ندارم اگ دوس پسرمم ازین گیرا بهم بده میتونم جوابشو بدم چون تعهدی ک نامزدا دارنو ما نداریم و شب و روز پیش هم نیستیم اما وضعیت تو فرق داره ن دعوا بگیر باهاش و ن کوتا بیا از حرفت تا یه دلیل درستو حسابی بهت بده

نمیخوام اتیش بیار بشم ولی اینو حتما بهش بگو ک این حرفش به معنی اینه ک تو یه بچه سست عنصری ک با یبار گپ زدن جو میگیرتت و این حرف با این موضوع ک نامزدت در تو چیزی دیده ک برای یه عمر خواستتت تناقض داره

بهش بگو تا اخر عمر ک نمیشه تو با کسی نگردی شاید ک تاثیر بپذیری

و اگ این موضوع قراره درباره تو صدق کنه اون هم نباید با دوستاش و برادر و خواهرش بگرده

مارو دور ننداز  
مثلا بازار نمیزاره برم یه کافه با رفیقام نمیزاره برم اه

بازار اگر کار داشته باشم کاری نداره فقط میگه مواظب خودت باش.اما اگر فقط برا دور زدن باشه فقطططط با خودش. کافه با رفیقام و خواهرام هم کاری نداره فقط دم به دقیقه زنگ میزنه دیگه عادت کردم بهش.عزیزم این از نگرانیشونه خب این نیس که مارو زندانی کنن دوس دارن همه جا با اونا باشیم.

بگو من اگ تاثیر پذیر باشم بدون بیرون رفتن هم تاثیر میگیرم اینکه با خواهرت هم نمیزاره باشی واقعا بیخ ...

خوب مساله اینه که خودشم نه دوستی داره نه با داداشش که مجرده میگرده😕

2706