2737
2739
ببین من تجربه سیزده سال زندگی مشترک دارم از اول این قضیه رو حلش کن فکر نکن نرماله یا با زمان برطرف م ...

اره باید حل کنم بخدا زنای خیانت کار ازاده ازادن منی که یه لحظم به این چیزا فک نکردم و نمیکنم تو حبس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چه زنای خوبی هستین 😐من کلا همیشه مستقل بودم اصلا نباید تو یک سری مسائلم دخالت کن 

مام دوست داریم مستقل باشیم ولی خوب وقتی میری بیرون و میای خونت تو شیشه میشه چه کنی

چقدر مشکلات رفتاری زیاده... فقط ادای فهیم بودن رو در میاریم ما زن نشدیم که اسیر باشیم اگه بحث مراقبت از زنه که کاری نکنه... اگر کسی بخاد رفتار نابجایی کنه بیرونم نره انجام میده .. انگار ما ازدواج میکنیم  تا برده بشیم... یعنی ما باید همه جورا تحت نظر باشیم...این از ذهن معیوب و کثیفشون نشات گرفته چون خودشون در جامعه به دید بد زنهارو نگاه میکنن میترسن کسی تفکراتشون عین خودشون باشه متاسفم... 

به نیت برآورده شدن حاجتم یه صلوات... بچه دار نمیشم،دوقلو میخام یه دختر و یه پسر...  
2740
خانما واسه شوهری که تو خونه همش دستور مسده چکار کنم اصلا کمکم نمیکنه خستم کرده بخدا

انجام نده..نهایتش چند بار دعوا راه بندازه...

به نیت برآورده شدن حاجتم یه صلوات... بچه دار نمیشم،دوقلو میخام یه دختر و یه پسر...  
من سه ساله دارم میسوزم ومیسازم ن خرید ن نونوایی ن فروشگاه ن حتی دکتر  حتی حامله بودم برای کنتر ...

یا خدا چقدسخت

شوهره من طلبه هست همه جااجازه میده میرم حتی شهرای دیگه هم تنهارفتم اومدم 

این روزگار میگذرد خوب یاکه بد...
من از همون اول تو خواستگاری همه شروطم گفتم 😐اسیر که نیاورده

اره والا من تو این دوسال یه بارم دست از پا خطا نکردم حتی میرم بیرون به راهم میرم میام اصلا سزاوار این رفتار نیستم

انجام نده..نهایتش چند بار دعوا راه بندازه...

من خیلی رو مرتب و منظمی حساسم اونم از بیرون میاد همه لباسا و ساعت و سویچ رو پرت میکنه تو پذیرایی یا همش میگه گشنمه یا هروعده میگه غذای خورشی میخوام یا دسشویی و حمام رو کثیف میکنه واقعا نمیدونم چکار کنم😔

زندگی نه همین صورت خندان من است زیر این خنده غمی ست که این تنها دنیای من است.

همسر شریک زندگی است دوست ادمه 

نه اینکه اسیر گرفته باشه یا رییس باشه 

هر چیزی رو از اول نمیپسندن تورو خدا کوتاه نیاین فکر نکنید حق مخالفت ندارین 

برای خودتون و افکارتون و جسم و روحتون ارزش قائل بشین 

2706