2737
2739
عنوان

خواستگار یاب

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 35 پست
واسطه انگار دیگه نیست .... من ک ندیدم ...

اره خیلی کم شدن

از بس که مردم سخت گیر شدن

من یه بار دوست همسرمو معرفی کردم به یکی از اقوام. اینقدر بدشون اومد که وای خانواده پسره پر جمعیت بود و چی  فکر کردین؟ در شان ما نبودن و از این حرفا

پشیمون شدیم اصلا

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اسی باید خودت اتفاق خلق کنی😂😂😂

مثلا بطور اتفاقی فلان اتفاق بیفته..

نمیتونم واضح بگم😂

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2731
2740
چی چی شد .... ی بار دیگه اسلوموشن بگوووو

میخام واست مثال بزنم ولی میترسم بگم بریزن سرم😁

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
ولی بی شوخی تو فازش نباش هر چی فکر کنی بدتر میشه من الان ۳۰سالمه و بیخیال ازدواج کاملا !!!!!

باور کن منم ازدواجی نیستم ... ولی یهو گاهی وقتا یا با ی حرف یا ی حرکت از طرف کسی یا هر موضوع دیگه یهو ....

2706