1232
1226
عنوان

هوو

387 بازدید | 24 پست

سلام. متاسفانه یکی از دوستانم سرش هوو اومده بعد  اسم زنه هم تو شناسنامه شوهرشه.اما دوستم مشکوکه اینا دائم نباشن و زنه صیغه باشه. میگه چطوری اطمینان پیدا کنم ک اینا عقد دائمن؟مثلا خودشون الکی ثبتیش کرده باشن و قانونی نباشه.

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

ببخشید هوو سرش اومده فقط نگران دائم و صیغه بودنشه دوستتون😐

برای خداوند فرقی ندارد تو برایش نماز بخوانی یا نه، برایش روزه بگیری یا نه،فرقی ندارد چقدر برای عزیزانش ضجه زده باشی،اما اینها برای من و تو فرق میکند... و این فرق زمانی شروع شد که من و تو بر سر خدایمان جدل کردیم،من گفتم من با ایمان ترم و تو گفتی من! وفراموش کردیم که خدای هردویمان یکی است،فقط راه اتصالمان به او فرق دارد.به راههای اتصالی یکدیگر به خدا دست نزنیم،اجازه بدهیم هرکس به گونه خودش به خدایش وصل شود نه به شیوه ی ما، خداوند عارف عاشق میخواهد نه مشتری بهشت...                           #الهی_قمشه ای  
1156
1221
میگه شاید الکی ثبت کردن تا من نفهمم . چطوری بفهمه ک واقعااا عقد دائمه

خوب همه صیغه میکنن تا زن اول نفهمه اینا برای چی باید الکی بنویسن؟؟زن عقدیشه احتمالا چند وقت دیگه هم ی بچه میاد😑😑😑

بن بست نداریم جاده باز فقط گاهی مسیر اشتباه
1167

صیغه تو شناسنامه ثبت نمیشه 

وقتی مینویسن صیغه ثبت شده یعنی تو سیستم ثبت میشه نه تو شناسنامه 

بروید لای‌ زندگی!                                                     غلت بزنید خوشی را!                                            ببوسید همان را که باید...                                      بیرون خبری نیست!                                                 #صابر ابر
1241