1648
1605
عنوان

بارداری و ..

195 بازدید | 36 پست

تو بارداریتون از چند هفتگی ترک خوردید؟

برای جلوگیری از ترک از چی استفاده کردید؟

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیم مهمونمون کنید.یاعلی.خدایا ممنون بخاطر فرشته کوچولویی که سپردی بهمون.تیکر تولد یکسالگی دخترگلمون

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

روغن زیتون بهتره

شما میزنی ترک خورده شکمت تا الان؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیم مهمونمون کنید.یاعلی.خدایا ممنون بخاطر فرشته کوچولویی که سپردی بهمون.تیکر تولد یکسالگی دخترگلمون
1522

از هر کرم و روغنی بگی استفاده کردم

(روغن زیتون،کرم ضد ترک هیدرودرم، بایو اویل) ولی نهایتا تو ۲۶،۲۷ هفته ترک خوردم

به میزان کشسانی پوست فرد بستگی داره 

خدایا خودت مراقب دختر کوچولوم باش  ،،،نی نی یار  کاربریمو برگردون، این سومیشه  
ازاخرماه هشت

کرمی چیزی هم استفاده کرده بودید؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1620
شما میزنی ترک خورده شکمت تا الان؟

فعلا که تاالان چیزی معلوم نیس..امروز تازه رفتم توشش ماه..ازهفته بعدمیزنم حتما

مهرسای قشنگم, دخترنازم ,شدی همه ی زندگی مامانی و بابایی 😍😍
از هفته ۱۴ ۱۵ بود سینه هام و رون پام ترک خورد و مرتب با روغن زیتون همهجامو چرب کردم پیشرفت نکرد و شک ...

من شکمم و کرم میزنم ولی رون پاهامو وپشت زانو وزیاد مرتب نزدم و ترک خورده😒😒

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432

سینم از ماه 4 ترک خورد ولی شکمم هنوز ترک نخورده و الان تو هفته 26 هستم. برا سینم کرم ترمیم ترک ماستلا گرفتم و دارم میزنم خیلی ترکا کم رنگ شدن و دارن جمع میشن. برا شکمم هم روغن پیشگیری از ترک ماستلا گرفتم میزنم. خود دکترم و فروشنده میگفت ماستلا از همه کرما بهتره. نمیگیم کامل خوب میکنه یا ترک نمیخوره ولی تا 90 درصد بهبود میده و پیشگیری میکنه. من که خیلی راضیم

فعلا که تاالان چیزی معلوم نیس..امروز تازه رفتم توشش ماه..ازهفته بعدمیزنم حتما

من کرم ضد ترک ماستلا میزنم شکمم خدارو شکر ترک نخورده تا الان ولی پشت زانو و رونم ترک خورد ای کاش همش به اینهاهم میزدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وقتی به دکترم گفتم که ترک خوردم گف همکارم از فرانسه واس خودش انواع روغن و کرم خریده بود که ترک نخوره ولی نهایتا ترک خورد 😕گف این ترکا یادگاریه یه فرشته کوچولوعه اصلا بابتش ناراحت نباش

منم دیگه غصه نخوردم

خدایا خودت مراقب دختر کوچولوم باش  ،،،نی نی یار  کاربریمو برگردون، این سومیشه  
1639