2737
2734
عنوان

یکشنبه موعد سزارینمه .میترسم😢 میشه اگر تجربه ای دارید بهم بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 69 پست
چه روزخوبی به به  منم نیمه شعبان دنیا اومدم مبارکت باشه دل خوش نگران نباش من سه بار سزارین ش ...

ممنونم عزیزم 😍

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم عزیزم ‌  خدا کنه شکمم زود بره تو 😐

شکمتو حتما از چند روز بعد عمل با کمربند محکم ببند. اگه بتونی تحمل کنی و روزی چند ساعت نگهش داری خیلی عالی برمیگردونه. شکم من یک ماهه برگشت به حالت قبل حاملگی. روز ۱۳ زایمانم هم تنگ ترین لباسمو واسه جشن نینیم پوشیدم

منم. شنبه نوبت سزارین دارم ساعت 8صبح.کدوم بیمارستان میری؟تهرانی؟

بله تهرانم . ابن سینا . شما هم تهرانی ؟

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
2731
توکل به صاحب زمان بکن که روز تولدش نی نی میاد خوش قدم باشه عزیزم منم دعا کن مادر بشم اسمم فرزانس اگه ...

فرزانه عزیزممم حتما سعی میکنم یادم بمونه . زودی بیای خبر مامان شدنت رو بهمون بدی😘

بدون بیمه ۶ تومن؟

بیمه تامین اجتماعی قرار داد نداره . شما چه قدر میدی ؟ کدوم بیمارستانی؟

2738

عزیزم اصلللللللا نگران نباش اتفاقا بهترین انتخاب سزارین هست منم دوماه پیش سزارین شدم عالیییییییییی بود 

خیلییییی راحت بود اصلا درد نداشتم اصلا اصلا 

تو بیمارستان که مرتب هر 4 ساعت تا بیای درد رو احساس کنی مسکن بهت میزنن تو خونه هم شیاف و مسکن بهت میدن راحته خیلی هم راحته

فقط روز اول که میخای بلند بشی یه کمی برات سخته که البته میان کمکت میکنن نگران نباش 

امیدوارم زایمان راحت و خوبی داشته باشی دعای منم بکن حتما

منم تهران بیمارستان بهمن نوبت دارم.

اونجا سزارین میکنید شما ؟ من اونجا رفتم پرسیدم چون نی نی هم سفالیک بود گفتم سزارین نمیکنن اصلا

عزیزم اصلللللللا نگران نباش اتفاقا بهترین انتخاب سزارین هست منم دوماه پیش سزارین شدم عالیییییییییی ب ...

ممنونم عزیزم از این همه دلگرمی 

حتما حتماااا . منم التماس دعا دارم 

دکترم همون بیمارستانه و قبول کرده سزارین کنه

چه خوب که قبول میکنن . اسم دکترتون چیه ؟ 

دیگه دیر شده البته . ایشاالله بعدی میام بهمن 😁

2706