2726

دکتر گفت یکشنبه ۶ صبح ناشتا بیمارستان باشم برای سزارین . خیلی استرس دارم 😭

و نگران سلامتی نی نی . تازه میخواد بی حسم کنه . چیکار کنم سر درد اینا نگیرم 

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوشبحالت چه روز خوبي انشالله بسلامتي زايمان ميكني و ني ني و بغل ميگيري 

انشاالله . همه نی نی ها سلامت بیان بغلمون

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
اصلا نگران نباش،خيلي راحته،براي من كه عالي بوددد

خدا کنه برا منم عالی باشه 

شش هفت ساعت گردنت رو تکون نده، بعدش هم شیافت و پروفن بخور ، نگران چیزی نباش ، چرا سزارین انتخابی خود ...

اره خودم خواستم . طبیعی میترسم😐

اصلا ترس نداره بی حسی رو ک میزنن انقد بدنت آروم میشه دوس داری بخوابی

واسه عوارض بعد بی حسی هم ک سراغت نیاد اصلا تا ۱۲ ساعت سرتو تکون نده

کلا تکون نخور تا تهوع و گردن درد اینا نگیری

۱۲ساعت قبل از عملم هیچی نخور حتی آب

تصور کن...خدا با اون همه عظمتش دوسِت داره!

من دوتا سز داشتم از چی میترسی

اولیم بیهوشی کامل بودم

دومی بی حسی

بیهوشی دیگِ کمردرد و اینا نداری بعدش

اما بی حسی گهگاهی جای امپول تیرمیکشه

ولی کلا استرس نداشتم من

هیچی نمیفهمی ک

یهویی صدای بچه تو میشنوی

تا دوروزم نمیتونی صاف راه بری خمی همین

اصلانترس.سز عالیه. البته اگ بد عمل و بدزخم نباشی

بخدا توکل کن

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  

برو غمت نباشه.خیلی راحته.بعد از عمل عم سرت رو زیاد تکون نده خصوصا گردنت بهش فشار نیار.بعد که اجازه بلند شدن بهت دادن تا میتونی راه برو یه ذره سخته ولی زیاد راه بری زودتر خوب میشی و مواد بی خسی بیرون میره از بدنت.برای بیمارا و خانمهای منتظر هم دعا یادت نره تا صدای بچه رو شنیدی دعا کن

ما ملت حسينيم
حتما با خودت یه شکم بند ببر تا بعد از عمل استفاده کنی تا شکمت نیفته رو بیخهات اذیت بشی از بالای بخیه ...

واقعا ؟ ممنون از راهنماییت پس برم بخرم

2706