2737
2739

فامیلمونه،،،،خودش ودوستاش میگن این شرکت قانونیه مجوز داره و هرمی نیس

اما واقعا من نمیتونم اعتماد کنم چند جلسه دارم میرم همش حرفای خوب میزنن خیلی مشکوکن

شرکت پنبه ریز هست

چند روزه از درسام عقب افتادم دیگه نمیخوام ادامه بدم

چی بگم ولم کنه...همش میگه منم اول مثل تو بودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وای نری هاتوشرکت های هرمی میگیرن ولت نمیکنن

اطراف مارفته بودن بعدیه سال برگشتن اصلاهیچی نمیگن بعدمدتی بازبی سروصدارفتن اصلامعلوم نیس کجان هیچ حرفی هم نمیزنن درموردجایی که هستن میگن مغزاشونومیشورن خودشونن هیچی یادشون نمیمونه

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
خب وقتی پولی ازش در نمیاد یعنی دارن از من سواستفاده میکنن

باید بازار یابی کنی  دیگه 

نرو 

“لازم نیست که برای رسیدن به آرزوها تمام پله ها را ببینید، فقط اولین قدم را بردارید.”مارتین لوتر کینگ ، جونیور
2740

نریا ما ته این راهو رفتیم 

دوستم به زور منو میخواست ببره تو همین شرکتا میگفتم پول ندارم میگفت گوشوارتو بفروش ۰😑😑😑

سرش داد میزدم باز فرداش میومد می پیچید به دست  و پام 

اینایی که راجع به پولدار شدن حرف میزنن کلاه بردارن تهش به خاک سیاه میشینی 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

همه شون مث همن مث بادران الان کلی شاکی داره و ...

ول کن حیف وقت و پولته

خیلی رک بگو دوس ندارم و نمیام فامیل باشه ۴بار جواب ندی میفهمه فوقش گلایه میکنه و میگی بخاطر اصرار زیادته 

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.