2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
هر دو سالمیم . من فقط یکم پریودیام نامنظمه

برو دکتر روز تخمک گذاریتو با سونو معلون میکنه همون روز اقدام کن میگیره،ضمنا اصلا استرس ب خودت راه نده،غذاهای طبع سرد نخور یه مدت،هر روز ناشتا خرما و سیاهدونه و عسل طبیعی هر کدومشو تونستی بخور هم تو هم همسرت،پیاده روی سبکم داشته باش،هی هم فکر نکن چرا نشد یهو میگیره درست وقتی که استرس نداری میشه عزیزم

یائسگی زودرس؟!!! شما چند سالتونه مگه؟

الان ۳۲ گلم،پنج ساله پدیودام قطع شد،اولاش نامنظم بود خواستم منظم شه دکترم خوب نبود هی امپولو قرص پروژسترون داد تا اینکه کلا قطع شد و ازمایش دادم دیدم ذخیره تخمدانم خیلی کم شده و کار از کار گذشته،،،دیگه باید ببینم خدا شفام میده یا نه،ایشالا ب زودی مامان میشی دوستم توکل به خدای مهربون

برو دکتر روز تخمک گذاریتو با سونو معلون میکنه همون روز اقدام کن میگیره،ضمنا اصلا استرس ب خودت راه ند ...

نمیتونم فکرشو نکنم !!! همین ک نزدیک موعدمه احساس میکنم علائمشو دارم ولی..... 

الانم پریود شدم خیلیییی اعصابم بهم ریخته

2740
الان ۳۲ گلم،پنج ساله پدیودام قطع شد،اولاش نامنظم بود خواستم منظم شه دکترم خوب نبود هی امپولو قرص پرو ...

ان شالاا... خوب میشی عزیزم. حتما پیگیر باش مراکز مطمئن و معتبر

نمیتونم فکرشو نکنم !!! همین ک نزدیک موعدمه احساس میکنم علائمشو دارم ولی.....  الانم پریود شدم ...

اصلا نباید نگران باشی،من خیلی شرایطم بدتر از تو هست اما تودمو کنترل میکنم،یک یا دو روز در میون ارتباط بگیر اصلا هم نمیخواد دکتر بری،ولش کن با اقات خوش باش نی نی خودش میاد نگران نباش ،فکر میکنی کی جز خدا و خودت میتونه کمکت کنه؟ارامش داشته باش جور میشه بخند بابا،قدر همسرتو و روزای خوشتو بدون،از همین فردا شروع کن،خبر بارداریتم بیا بهم بده

ان شالاا... خوب میشی عزیزم. حتما پیگیر باش مراکز مطمئن و معتبر

والا پنج سال پیش که اوایلش بود گفتن فقط باید اهدایی بگیرم ولی قبول ندارم،میخوام بعد عروسی برم پابوس امام رضا شفامو بگیرم،مرسی واسه دعای خوبت دوستم

اصلا نباید نگران باشی،من خیلی شرایطم بدتر از تو هست اما تودمو کنترل میکنم،یک یا دو روز در میون ارتبا ...

حتما عزیزم. دعام کن منم واست دعا میکنم. این ماه کربلا بودیم ان شا... به حق امام حسین هرکی منتظره دامنش سبز بشه...

حتما عزیزم. دعام کن منم واست دعا میکنم. این ماه کربلا بودیم ان شا... به حق امام حسین هرکی منتظره دام ...

حتما میشه،اقا امام حسین بهت نگاه میکنه عزیزم،بی خیال باش بزار بدنت درست کار کنه،بی خیالش شو بالاخره میگیره اصلا استرس نداشته باش،مرسی واسه دعای خوبت مهربونم

2706