1147
44
عنوان

دفع بقایا سقط

269 بازدید | 48 پست

سلام. من در 6 هفتگی سقط داشتم. یک هفته بعد از سقط سونو واژینال رفتم که گفت 17*8 میل بقایا داری زخامت اندرومترم 2 میل. گفت دهانه رحمم بسته شده. دکتر بهم قرص متیل داد که بتونم بقایا رو دفع کنم ولی 2 روز میگذره هیچ خونریزی ندارم. لازمه قرص قوی تری استفاده کنم؟؟ به نظرتون دفع میشه؟

چرا متنت این رنگیه؟؟؟کور شدم...😲😲😲

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اومدی امضامو بخونی؟؟؟😀😀😀                             پس لطف کن یه صلوات برا ظهور امام زمان و سلامتی نی نی تو دلم بفرست...😁😁😁

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156

بچه ها منم دیروز رفتم سونو تایید کردن حاملگیم پوچه .حالا چطوردفعش کنم؟

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر قدیمی ام.حتی قدیمتر ازپیدایش دایناسورها   
عزیزم منم اینجوری بودم دکترسونوگرافی گفت نزدیکی همراه باارضاشدن میتونه دفع کنه واقعاً هم بعدهرسری یه ...

شما کامل دفع کردید؟ ارضا شدن و نزدیکی این زمان که 10 روز از سقط میگذره اشکالی نداره؟ 

1194
متاسفم.حاملگی پوچ همون موله؟

نه عزیزم .قلبش تشکیل نشده فقط ساک بارداری رشد کرده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انقد این چند روز ورزش سخت کردم که نگو

دم گرده گل گاو زبون زیاد بخور با دم کرده زعفرون.برای جلوگیری از عفونت هم عرق پنیرک و برای بهم نخوردن نظمت دم کرده رازیانه و پنج انگشت بخور 

بچه ها منم دیروز رفتم سونو تایید کردن حاملگیم پوچه .حالا چطوردفعش کنم؟

عزیزم حتما تحت نظر پزشک سقط کن. من با قرص میزوپروستول سقط کردم. اونقدرم که همه میگفتن درد داره من درد نکشیدم. ولی ایشالا به زودی یه نینی سالم و خوشگل خدا بهت میده. 

نه عزیزم .قلبش تشکیل نشده فقط ساک بارداری رشد کرده

منم تو ده هفته رفتم کورتاژ کردم جنین تو ساک کوجیکتر از سنش بود من نمیدونم حالا پوچه یا نه تو سونو زده که مشکوک به حاملگی مول. حالا نمیدونم مول همون پوچه یا نه

1179

کمرت شل نشده چنین احساسی نداری

بچها شما بعد سقط برا سفت شدن کمرتون کاری کردین

شاید وجودم به کسی آرامش نده😏ولی همین که حضورم حرص خیلیارو در میاره بهم انگیزه میده😎😎
عزیزم حتما تحت نظر پزشک سقط کن. من با قرص میزوپروستول سقط کردم. اونقدرم که همه میگفتن درد داره من در ...

خیلی ممنون گلم انشالله خودتم بزودی صاحب فرزندسالم وصالح بشی .دکتر واست قرص نوشت؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم تو ده هفته رفتم کورتاژ کردم جنین تو ساک کوجیکتر از سنش بود من نمیدونم حالا پوچه یا نه تو سونو زد ...

نه گلم مال شما پوچ نبوده توبارداری پوچ ساک حاملگی خالیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1183