2733
2739
یسوال بپرسم؟؟؟؟اگه یه خانم و آقایی بهم علاقه داشته باشن آقابگه میخوام باخانوادم حرف بزنم  بعد ب ...

ببین مرد ی زنو بخاد باور کن اونو مال خودش میکنه اینو ایمان داشته باش اگه احیانا ی درصدم نتونه شک نکن زن نمیگیره تا هرطور شده باز اونی که میخادو مال خودش کنه

اگه گفته ناراحتم دختر میتونه بگه مثلن من چندماهی باز صبر میکنم ببینم میتونی جور کنی برات مهم باشم جور میکنی نباشم منو به خیر و شمارو بسلامت

خانواده منو همسرمم مخالف بودن میگفتن سنتون کمه و هزارتا چیز دیگه اما همسرم خودشو به در و دیوار زد راضیشون کرد الان ۵ سال ازدواج کردیم منم تلاش کردم چون مادرم راضی نبود الان هیچ کس یادش نمیاد چه کارا اون موقعه کردیم همه فراموش کردن رفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یسوال بپرسم؟؟؟؟اگه یه خانم و آقایی بهم علاقه داشته باشن آقابگه میخوام باخانوادم حرف بزنم  بعد ب ...

اره بابا.میشه دوست پسر اول من.چقدر وقتم رو هدر دادم براش.اون وقت رو میخابیدم و برای خواب بیخودی هدر میدادم بهتر بود تا اون ادم.به من که گفت خانوادم راضی نشدن منم گفتم باشه مهم نیست و دیگه بهش فکر نکردم.تو دلم گفتم گور بابات بی عرضه

ما ملت حسينيم
2738
دقیقا همسرم اینو میگه... گاهی وقتا بهم میگه احساس میکنم عشقمون یه طرفست تو تلاش نمیکنی در صورتی که م ...

شوهرمم میگه من حسم بیشتر من میگم من

ولی ابجیم میگه شوهرت حسش بیشتر 

مامانم میگه تو حست بیشتر 

مام همیشه سر این بحث میکنیم اخرسرم شوهرم میگه مهم این مال منی هیچ جام حق نداری بری حتی میگه بدون اجازه من حق خروج از این دنیارو نداری ی وقتا میگم حرصم نده میرما میگه کجا میگم خونه بابام ی چند ساعت دیگه میام میگه تو بخای ی روز بری من خودم زندگیتو برات تموم میکنم خبری از رفتنو این چیزا نیست فقط مرگ ابدی 

اینقدر پرو البته میدونه من جونم به جونش وصله 

الان که برگشتم پهلو به پهلو بشم یه صورت ناز و ماهی رو دیدم که یادم افتاد عشق اول و اخرم اونه فقط.تا امروز اینقدر عاشق کسی نبودم.پسرم.جیگرم.نفسم.خدا به همه منتظرا یکی ببخشه.به منم ببخشه پسرم رو.

ما ملت حسينيم

عشق اولم پسرخالم بود منو مثه خاهرش میدید.امامن نع😒😒😒😒

بهم گفت تومثه خاهرمی خعلی کمکم کردی.توکنکورم کمکم کردی.ازخاهرم برام باارزشتری😥😥😥وختی این حرفارو بهم میزد ازخودم متنفر میشدم بخاطر اینکه عاشقش بودم.فک میکردم دارم بهش خیانت میکنم😭😭😭😭.کاش سرنوشت طوره دیگه ایی بود.کاش میان حقیقت وجرئت جرئت روانتخاب میکردم.وحالا حقیقتی که توش زندگی میکردم یک لبخند پوشالی وآرزوی سلامتی براش نبود.عاشقشم ولی وختی میبینم باهاش خوشبخته دیگه نگرانش نیستم.سپردمش ب دستای مهربونتر وامن تر ازخودم.این دیالوگو چندینبار توی فیلماشنیدیم  اگه دوسش داری بزار آزاد باشه.منم همینکارو کردم😢😢

چاقوی کیک عروسیشو ب آبجیش نداد ومن رقصیدم وشاباش گرفتم وبهش دادم.پیشونیمو بوسید وتشکر کرد.ازخودم متنفربودم که دارم باحسم بهش خیانت میکنم اون منو مثه خاهرش میدید😢😢😢😢😢

ی عکس دونفره بچگی دارم که من یک سالمه تو خونشونم نشستم رو مبل واونم ۸.۹سالشه ونشسته پیشم ودستش دور گردنم وی عکس یادگاری معصوم وپاک

منوهمش توخیالات خودم تصور میکردم توکلیپ خودمون این عکسو اولش میذاریم ومیگیم دیدید ازاول تاآخرش باهم‌بویدم وهستیم وخاهیم بود😢😢😢😢

اما....😭😭😭

امیدوارم خوشبخت باشه تاآخر عمر.وخداهم عشق اونو از قلبم بندازه بیرون.دیگه خستم.۲۰سالمه.اما اندازه ی کوه درد کشیدم ازهمه چی

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈
ببین مرد ی زنو بخاد باور کن اونو مال خودش میکنه اینو ایمان داشته باش اگه احیانا ی درصدم نتونه شک نکن ...

عزییییزم..عشقتون پایدار باشه خدا واسه هم حفظتون کنه...حقیقتش من یه دختر دایی دارم هم سنیم یه ماه فرقمونه شبیهمه عین خواهرمه داره جلو چشمام آب میشه خیلی واسش ناراحتم منم بهش اینهارو میگم ولی داره خودشو میکشه اون آقا واسش کلی حرف زده که من روحرفم موندم خانوادم گفتن نه عموم اومد باهام حرف زد قانعم کرد که نه شرایطت خیلی مساعد نیست واسه ازدواج...گفت نن قبول نکردم رفتم یه شهر دیگه سرکارم بعد که برگشتم بازم اونها مخالف بودن باهم فامیل دور هم میشن گفت خانوادم گفتن شما خوبین ولی مخالفن اینم از رو غرور دیگه چیزی نپرسید بعدش پسره یکی دو تا پیام با شمارهای ناشناس 2 یا3ماه بعد داد دیگه هم خبری ازش نیست ولی این قبول نمیکنه اونونخواستتش خانواده پسره رو نفرین میکنه و میگه من باید پیداش کنم واقعا کلافه و ناراحتم از شرایطش

دیگه تاپیک هایی که توش از عشق اولتون چه خبر...کجاست...چیکار میکنه و... حرف میزنن نمیرم...اگه رفتم بهم یاد آوری کنین بیام بیرون..حتما یاد آوری کنین...ممنون
2706