2410
2553
تو چت آشنا شدیم ولی به هیچ کس نگفتیم حتی خانواده هامون یه داستان دیگه واسه آشنایی ساختیم چون شوهرم ا ...

وایی مام توفیس بوک آشنا شدیم ولی هیشکی نمیدونه😍

من حال کسی رو که ناخواسته باردار شده و کلی غصه میخوره نمیفهمم همونطور که اون حال من برای به آغوش کشیدن بچه ای که نمیخوادش دارم رو نمیفهمه....اون غصه میخوره چون برای لحظه های نبود بچه دنیایی ساخته همونطور که من برای بودن بچه دنیاهامو می سازم...یه روز دیر شدن موعد پریودی برای اونا معنی گرفتاری و اضطرابه اما برای من پر از تخیل و رویاست...اون با دیدن اولین قطره خون خوشحال میشه و من کاخ آرزوهام نابود میشه...دلم میخواست برای بچه ام یه مادر جوون باشم اما دست تقدیر قوی تر از آرزوهای منه...قدرت جنگیدن با تقدیر رو ندارم...تسلیمم...مجبورم که تسلیم باشم...😢برای آروم کردنم نگو خوشحال باش که بچه نداری و راحتی...آروم نمیشم عذاب میکشم، اگه نبود این نعمت راحتی داشت پس چرا دل من  آشوبه؟؟؟ دلم میخاد بوی تن بچه امو استشمام کنم،دلم میخاد بغلش کنم و لبهامو ساعتها روی گونه ی نرمش بذارم، دلم میخاد لحظه هام پر بشه از دغدغه ی شستن شلوار کوچولوی نی نیم😍، دلم پر میکشه واسه بازی نی نیم با بابای مهربونش، واسه اولین روز مدرسه اش، واسه قد کشیدنش، واسه کت و شلوار دامادیش و لباس سفید عروسیش، من هر روز با دنیایی که تو در واقعیت داری در رویاهام زندگی میکنم، ...لحظه هایی که برای تو گذراست برای من آرزوست...پس برام دعا کن💔بستن
دایی و  خاله من با عشق ازدواج کردن الان بعد ده و15سال زندگی مشترک با چند تا بچه میگن اشتباه کرد ...

ببین عشق فقط اون تپش قلب نیست 

دو طرف باهم کنار بیان همو درک کنن برای شاد بودن تلاش کنن اگه مشکلی دارن تغییرش بدن 

وگرنه عشق از بین میره اگه این چیزا نباشه و جاش تنفر میاد و این چیزا باید دو طرفه باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امضات اشکمو درآورد دختر کلللی برات دعا کردم وصلوات فرستادم😢

مرسی عزیزززززززززم❤️❤️❤️❤️❤️

من حال کسی رو که ناخواسته باردار شده و کلی غصه میخوره نمیفهمم همونطور که اون حال من برای به آغوش کشیدن بچه ای که نمیخوادش دارم رو نمیفهمه....اون غصه میخوره چون برای لحظه های نبود بچه دنیایی ساخته همونطور که من برای بودن بچه دنیاهامو می سازم...یه روز دیر شدن موعد پریودی برای اونا معنی گرفتاری و اضطرابه اما برای من پر از تخیل و رویاست...اون با دیدن اولین قطره خون خوشحال میشه و من کاخ آرزوهام نابود میشه...دلم میخواست برای بچه ام یه مادر جوون باشم اما دست تقدیر قوی تر از آرزوهای منه...قدرت جنگیدن با تقدیر رو ندارم...تسلیمم...مجبورم که تسلیم باشم...😢برای آروم کردنم نگو خوشحال باش که بچه نداری و راحتی...آروم نمیشم عذاب میکشم، اگه نبود این نعمت راحتی داشت پس چرا دل من  آشوبه؟؟؟ دلم میخاد بوی تن بچه امو استشمام کنم،دلم میخاد بغلش کنم و لبهامو ساعتها روی گونه ی نرمش بذارم، دلم میخاد لحظه هام پر بشه از دغدغه ی شستن شلوار کوچولوی نی نیم😍، دلم پر میکشه واسه بازی نی نیم با بابای مهربونش، واسه اولین روز مدرسه اش، واسه قد کشیدنش، واسه کت و شلوار دامادیش و لباس سفید عروسیش، من هر روز با دنیایی که تو در واقعیت داری در رویاهام زندگی میکنم، ...لحظه هایی که برای تو گذراست برای من آرزوست...پس برام دعا کن💔بستن
که هیچی

تامن شوهر کردم زرت رفت زن گرفت خاک برسر هرچی مرده بی عرضس که عرضه مخ زدن ندارن اگه یکبار میومد جلوباهام حرف میزد شاید من نابودنمیشدم

هم نایب چله میشم هم هرختمی بخواین براتون میگیرم به پولش نیازدارم التماس دعا ای دی تلگراممم@ssamiirraa
2720
باید کنار بیای دیگه نمیشه کاریش کرد خیلیا میگن عشق بعد ازدواج ولی خدایش الان تو کل فامیل ما ی خواهر ...

یسوال بپرسم؟؟؟؟اگه یه خانم و آقایی بهم علاقه داشته باشن آقابگه میخوام باخانوادم حرف بزنم  بعد بره که حرف بزنه یندت هم باهم در ارتباط باشن بعد که خانم بپرسه جیشد حرف زدی بگه آره همدن روز حرف زدم اما مخالفت کردن و موندم یک ماه دوباره حرف بزنم اما این بار جدی مخالت کردن اینو بگه خانم هم بگه باشه و همه چیز تموم شه فقط آقا جند روز بعد یه پیام بده من ناراحتم بنظرتون علاقش دروغ بوده؟

دیگه تاپیک هایی که توش از عشق اولتون چه خبر...کجاست...چیکار میکنه و... حرف میزنن نمیرم...اگه رفتم بهم یاد آوری کنین بیام بیرون..حتما یاد آوری کنین...ممنون
یسوال بپرسم؟؟؟؟اگه یه خانم و آقایی بهم علاقه داشته باشن آقابگه میخوام باخانوادم حرف بزنم  بعد ب ...

حرف نزده قطعا

هم نایب چله میشم هم هرختمی بخواین براتون میگیرم به پولش نیازدارم التماس دعا ای دی تلگراممم@ssamiirraa
خوشبخت باشی عزیزم... سعی کن به گذشته فکر نکنی و همه کست شوهرت باشه...

میدوووووونم اخرشم با این اخلاق گندمون بیخ ریش همیم خخخخخخ این و همه میگن 

‏یه جایی تو بچگیامون واسه آخرین بار رفتیم تو کوچه و با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم آخرین بار بوده  
2714
وایی مام توفیس بوک آشنا شدیم ولی هیشکی نمیدونه😍

ما یه برنامه ای بود به اسم نیمباز نمیدونم داشتین یا نه اون موقع اصلا این تلگ رام و اینا مد نبود.ولی دنیایی بود خداییش دلم تنگ شده واسه اون روزا

یک نفر نان داشت اما بینوا دندان نداشت .....آن یکی بیچاره دندان داشت اما نان نداشت..... آنکه باور داشت روزی میرسد بیچاره بود..... آنکه در اموال دنیا غرق بود ایمان نداشت... دشت باور داشت گرگی در میان گله بود . .. گله باور داشت اما من نمیدانم چرا باور سگ چوپان نداشت...... یک نفر پالان خر را در میان خانه پنهان کرده بود..... آن یکی با بار خر میرفت و خر پالان نداشت... یک نفر فردوس را ارزان به مردم میفروخت.... نقشه ها کو داشت در پندار خود شیطان نداشت.. ....هر کجا دست نیازی بود بر سویی دراز..... رعیت بیچاره بخشش داشت اما خان نداشت.........
حرف نزده قطعا

چطور حرف نزده؟؟یعنی طرف نخواسته؟خواسته سنگ قلابش کنه؟؟

دیگه تاپیک هایی که توش از عشق اولتون چه خبر...کجاست...چیکار میکنه و... حرف میزنن نمیرم...اگه رفتم بهم یاد آوری کنین بیام بیرون..حتما یاد آوری کنین...ممنون
عشقتون پایدار باشه مهم اینه که شما و همسرتون احساس خوشبختی کنید و عاشق هم باشید و برای خوشبختی و شاد ...

دقیقا همسرم اینو میگه... گاهی وقتا بهم میگه احساس میکنم عشقمون یه طرفست تو تلاش نمیکنی در صورتی که من فک میکنم حس من بهش بیشتره اون میگه من و من میگم من خخ تهشم میگیم باشه اصلا مساوی خخ

2706