2733
2734
عنوان

بچه ها مامانای شماهم پسردوستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 75 پست

مامان منم براش فرقی نداره، ولی درسته خیلی مامانارو دیدم که عاشق پسراشونن .مثلا عمم، زن عموم، خاله هام. با اینکه  دخترا بیشتر به دردشون خوردن ولی بازم پسرم پسرم میکنن. ما خودمون زنا داریم به مردا میگیم جنس نر بهتره و خودمونو کم بها کردیم. وگرنه  جهان سومی نمیشدیم. اونوقت تقاضای تساوی حقوق زن و مرد هم داریم 😂😂😂😂 از ماست که بر ماست

مامان  منم  پسر   دوست     .مثلا   فقط   تاریخ  تولد  داداشم  یادش  هست   از  یه  ماه  قبلش  میگه  ۱۴   بهمن    تولد  مهدی  

یه  بار  گفت  ما  هرچی  داریم  مال   پسرمون  هست    نه  دادماد .خونه   خریدن    ماشین   دادن  بهش   خرج  زن  و بچش  میدن 

حالا  این  پسر    یکبار  نشده      یه  قدم  براشون  برداره     

هر کاری  دارن  من   میشناسن   دکتر  میخان  برن ..هرجا  و هر کازی   زنگ  میزنن  به  من  .....  من   رک   میگه   بهشون  میگه  پسر دوست  هستین     فقط   بعد ها   ببینم   این  پسر چه  تاجی  میزنه  سرتون 

بخاطر همین  از   پسر  دار  شدن   متنفرممممممممم

خدا   دوتا   دختر  بهم  داد      خدایا  شکرت   خدایا  شکرت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مامان من رک میگه پسر اصلا ی چیزه دیگست..میگه خوب شد بچه ات پسرشد

ای بابا مادرتونم دیگه شمشیر رو از رو بسته

جلوی شما میگه پسر یه چیز دیگه هست؟

خیلی عجیبه واقعاً 

حداقل یه مادر نباید اینجوری بگه 

شاید بنا به دلایلی که برا خودشون موجه باشه ، حق داشته باشن یه جنسیت خاص رو دوست داشته باشن ، ولی تو دلشون ، به زبون آوردنش کار درستی نیست

مامان  منم  پسر   دوست     .مثلا   فقط   تاریخ  تولد  د ...

خونواده من ازنظرمالی فرق نمیذارن..ولی مامانم ی حرفا ورفتارایی میکنه که ناراحت میشم شدیدا

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2731

عزیزم ناراحت نشو.اکثر ماها تبعیض دیده ایم.مامانم خیلی دوستم داره اما داداشمو خواهرمو بیشتر😏مادرشوهرم ،برادرشوهر و خواهرشوهرمو بیشتر دوست داره😏چه میشه کرد .اشکال نداره پدر و مادرن .بهشون محبت کن ب خاطر دل خودت. بعضی موقع گلایه ها تو رک بگو سبک شی

بله. مامان من دوتا دختر داره بعد من و آبجیم یکی یدونه پسر داریم. مامانم همش میگه پسر دهن پر کنه ، خو ...

حتما مادرت خیلی حرف شنیده بخاطر پسردار نشدن و خوشحاله که دختراش حرف نمیشنون

وگرنه دختر و پسر هردو نعمت خدا هستن

ناراحت نشو

من وقتی بچه بودم مادرم به طرز ناعادلانه ای از دختربودن من می نالید بااینکه من تنهادختر و 5برادر بودیم...یادمه 7سالم بود مادرم یه دختر دیگه بدنیااوردکه همون روزتو بیمارستان فوت کردوهیچوقت مادرم به عنوان خاطره ای تلخ از اون روز یاد نکرد البته من با سن وسال کمم از مرگش ناراحت نشدم باخودم فکرمیکردم اگه اونم زنده می موندباید مثل من زخم  زبون دختربودنشو تحمل میکرد لااقل الان رفته بهشت...وضعیت بچگی من خیلی افتضاح بود...الانم اثراتش هست...الان مادر زیادخوبی واسه دخترم نیستم اما فقط و فقط همیشه بهش میگم خوشحالم که دختری

بعضیا از عقل...فقط دندونشو دارن

من همونجور ک مادرم با من برخورد میکنه منم همونجور برخورد میکنم.مثلا برا جهیزیه من همش غر میزد و پول نداشت و نصفه نیمه گرفت.بعد برا داداشم ماشین خرید...بعضی وقتا میگفتم خیلی پول نیازم میگفت برو طلاهاتو بفروش ک البته ذکر کنم ی تیکه طلا برام نگرفت حتی پول طلا شوهرمم خودم دادم.ولی داداشم میگف پول میخوام وام میگیره براش خودش پس میده.منم همیشه خدا دست خالی میرم خونشون...روز مادر یا هرچی دیگه باشه شاید چندسالی یکبار کادو بدم...همش میگه برادرت کیک گرفت پول داد میگم مطمئن باش ده برابر پولشو ازت پس میگیره و اصلا ب رو خودم نمیارم

خداروشکر بعد ۴سقط مکرر صاحب دوتا گل پسر شدم،قسمت همه خانمای اقدامی

واااای که منم نفرت دارم ازاین حرفا وتبعیض ها.خانواده شوهرم ومادرخودم فوق العاده پسردوستن بااینکه شوهرم خواهرنداره.سرجنسیت بچم هم کلی استرس کشیدم منم ایناتودلم بودوتاحالا هیچ جانگفته بودم.بعدمیگن انشالله دومی پسرشه.شانس ما دختراس دستمون نمک نداره

دخترم معجزه خدا هست,خدانگهدار همه ی معجزه هاش باشه.
شادی جان شما تک فرزندی ، نمیدونستم  خوشحالم که داری مامان میشی 💜🧡💛 تک فرزند بودن بده؟ شما ...

آره عزیزم!  ممنون این بارداری منم شده استرس...  17 هفتم تموم شده شکمم کاملا صاف از قبل بارداری کوچیک تر!  هیچ حرکتی هم از نی نی احساس نمیکنم...  بارداری قبلیم واسه توقف رشد سقط شد خیلی نگرانم! 

من از بچگی حسرت خواهر یا برادر داشتن به دلم بود، مامانمم خیلی تلاش کردن اما انگار قسمت نبود... اصلا نمیشد! 

همینطور هم از همه بچه های فامیل گوشه گیر تر بودم، هرکدوم از هم سن و سالام خواهر برادرشون دنیا میومد من عزا میگرفتم اشک مامانمم در میاوردم😢 بچه چطوری درک کنه که نمیشه!؟ 

اگه خودش دوس داره و شرایطشو دارید دریغ نکن ازش، خیلی سخته! 

داداشم بچه ivf بود، وقتی خودمم رفتم مرکز ناباروری گفتن فقط ivf اونم شاید با تخمک اهدایی نمیدونی چقد سخت بود واسم! 

داروهامم گرفتم اما طبیعی باردار شدم خداروشکر، خداکنه بمونه واسمون! 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

به حرف نمیگه ولی در عمل به پسر و عروسش بیشتر میرسه

ولی منم بیشتر از داداشم بهش میرسم هر کار داشته باشه به من میگه 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2706