2410
2553
عنوان

بچه ها مامانای شماهم پسردوستن؟

771 بازدید | 75 پست

من دوتا داداش دارم..خودمم تک دخترم..اینجا چون کسی منو نمیشناسه میگم وگرنه به هیشکی نمیگم،من خیلییی به مامانم میرسم..ازهمه نظر..خودمم شاغلم..ازبهترین لباس هابگیر تا بهترین رستوران بهترین خوراکی ها..لب ترکنه فلان چیزو میخوام محاله نخرم براش.ولی بعضا ی کارایی میکنه ی حرفایی میزنه که دلم زده میشه ولی بخاطر خدا کوتاه میام..مثلا میگه پسر ی چیزه دیگست..به من میگه خوشحالم بچت پسره..😐..دلم آشوب میشه..برادر بزرگمم خوبه براش ولی ایران نیست..سالی یبارمیاد..واقعا خیلی ناراحتم ازش  

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

سنش هم زیادنیست که بگم پیره ونمیدونه..شما باشین چیکارمیکنین؟آیا ازمحبتتون کم میکنین؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه مامان من دختر دوست داره

خوش بحالت

2720

اصولامامانهاپسردوستن 

توخانه ماتقسیم شده بودیم بابام من وان دادش بزرگم راخیلی میخاست مامانم داداش کوچیکه وان خواهرما

بعدمامانم علنامیگفت چون بابات شمادوتارابیشتردوست داره من بایدان دوتارابخام ولی بابام میگفت من همه بچه هام رامیخام

تو عمل هم نشون میده..قرار بود باهم بریم شمال..سر ی مسائلی نشد..مونده بود واسه بعد..دیروز برادرکوچیکم گفت وقتی برادربزرگمون بیاد(خارج هست)با مامان اینا میرن شمال..توماشین گفت..تا خونه منگ بودم..کرخت شد بدنم..

2714

بله. مامان من دوتا دختر داره بعد من و آبجیم یکی یدونه پسر داریم. مامانم همش میگه پسر دهن پر کنه ، خوشحالم که پیش خانواده ی شوهر سربلند شدین.

من که خیلی ناراحت میشم از حرفش. میگم یعنی اگر دختر داشتیم سر افکنده میشدیم؟

یعنی من و خواهرم مایه ی سرافکندگی هستیم؟

بخدا کل فامیل آرزوشون بوده بچه هاشون مثل من و آبجیم باشن اونوقت مامانم😔😔😔

مامان منم همیشه میگه اگر پسرم نبود من واقعا کسی رو نداشتم کمکم کنه من واقعا بهش حقو میدم چون داداشم خیلی کمک حالشه

منم همیشه حس میکنم یه عشق خاصی بهش داره

به منم میگه بچه اولت پسر باشه بهتره در اینده کمکت میکنه هوای بچه بعدیو داره به خصوص اگر دختر باشه

درکل حرفشو قبول ندارم ولی حرص هم نمیخورم😁

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
اصولامامانهاپسردوستن  توخانه ماتقسیم شده بودیم بابام من وان دادش بزرگم راخیلی میخاست مامانم دا ...

مامان من اصلا به روش نمیاره ولی تابلوئه رفتاراش

مامان منم قدر نشناسه

چجوری کنارمیایی؟کم کردی محبت ورسیدگیتو؟

شوهر من خیلی به خانوادش محبت داره .مخصوصا مامان باباش .

مادر شوهرمم میگه خدرو شکر بچه ت پسر شده.

ولی مادر شوهرم دختراشو بیشتر دوس داره .

برای دختراش جهیزیه صد میلیونی چند سال پیش داد .ولی برای عروسی پسرش هیچی کادو نداد .یک ریال به شوهرم کمک.نکرد.

الهم صل علی محمد و آل محمد 
2706