2733
2739
عنوان

بچه ها مامانای شماهم پسردوستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 75 پست

مامان منم با اینکه ما دخترا رو هم خیلی دوست داره ولی همیشه میگه پسر یه چیز دیگه ست. میگه ما وظیفه مونه آسایش پسرمونو فراهم کنیم. دختر میره پی زندگیش. 

برای عبور از ترسهایت با آنها مواجه شو  

اره مامان منم پسریه...وقتی حامله بودم اول گفتن احتمالا دختره سریع مامانم گفت بعدی رو گرمی میدم بخوری پسر بشه‌.......البته بعد اشتباه بود و من پسر داشتم......خودم ی برادر ی سال کوجیکتر دارم شدید هم اختلاف سن کممون ناراضی ام ...الان داداشم سرباز شده مامانم مات داااره میگه هرررر کجاااا بررره منم میرم.....میگم نگووو جلو کسی اینارو هم خودتو هم پسرتو ضایع میکنی مگه دختتتره بری دنبالش بشین سر جات...روابطمم کمه هفته ایی ی بار محض حضور و احترام میرم چند ساعت میشینیم و برمیگردم وسلام

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شادی جان شما تک فرزندی ، نمیدونستم  خوشحالم که داری مامان میشی 💜🧡💛 تک فرزند بودن بده؟ شما ...

نه بابا گلم..خیلی هم خوبه..مگه الان خواهر برادرا چیکارمیکنن برای هم؟شوهرمن با برادر وخواهرش سالی یبار رفت امد میکنن.هیچ کمکی هم بهم نمیکنن..کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2728
مادرشوهر منم هی میگه خدا بهت پسر بده بس که در نظر اونا پسر بچه ی کم هزینه تریه خودش که اصلا سر بچه ه ...

آره. دیگه واسه اینا خوبه..پسر رو به چشم وسیله نگاه میکنن

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

مامانم واقعا فرقی نمیزاره بین من و داداشام.بابام دختر دوسته ولی.من همیشه عزیزتر از داداشام بودم براش دخترمم عزیزتر از پسر برادرمه براش.امااااا یه مامان بزرگ دارم عشق پسره.تو چشم ادم نگاه میکنه میگه خدا لعنت کنه روزیو که توش ادم دختردار میشه😐خودس ۹تا پسر داره دوتا دختر.همین الان بینارستان بستریه مامانم پیششه یکی ازین ۹تا عروس یه تعارف نمیزنن فلانی بزا دوساعتم مابمونیم خسته ای برو خونه.پارسال ماه رمضون ۲۰روز تموم بیمارستان بود مامانم همراه.ولی باز میگه دختر پیه فقط پسر و عروس

مامان من رک میگه پسر اصلا ی چیزه دیگست..میگه خوب شد بچه ات پسرشد

یه مدت به بهونه این که سرت شلوغه کم تر برو پیشش، خودش میفهمه پسر بهتره یا دختر

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2740
چه خوب خدا حفظش کنه براتون 💜🧡💛

ممنون عزیزم😘

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
آره. دیگه واسه اینا خوبه..پسر رو به چشم وسیله نگاه میکنن

همش میگفت و میگه اینقدر گفته بگم یعنی دختر باشه میخواد بره تو قیافه در حالیکه از مامانم زودتر فهمید باردارم ولی دریغ از یه ذره توجه

مامانم خودمم که یه ز بهم نمیزنه ببینه دارم چکار میکنم

شنیدید میگن  دخترها ،  بابایی ن  پسرها ، مامانی ! بنظرم  واقعا همین ... پدر و ...

حرف بکنارعزیزم..گفتم که قراربود باهم بریم شمال که موندواسه بعد..دیروز برادرکوچیکم میگه داداش میاد با مامان اینا برن شمال..هنگ کردم..اومدم به مامانم گفتم..گفت خوب شماهم بیاین دیگه..ی جوری انگار میخواست بپیچونه..حالم گرفته شد 

همش میگفت و میگه اینقدر گفته بگم یعنی دختر باشه میخواد بره تو قیافه در حالیکه از مامانم زودتر فهمید ...

الهییییی   

مامان منم خیلی پسر پوسته البته خودش پسر ندارد ولی همش میگه برو دکتر واسه تعیین جنسیت 

اما بر عکس اون مادر شوهرم دختر دوسته عاشق دخترشه واسه دخترش و دامادش چیزی کم نمیذاره

مامان منم خیلی پسر پوسته البته خودش پسر ندارد ولی همش میگه برو دکتر واسه تعیین جنسیت  اما بر ع ...

شماهم ازاین رونده وازاون ورمونده شدین😐

2706