2737
2739
عنوان

بچه ها مامانای شماهم پسردوستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 75 پست
مامان‌ من اصلا پسر دوست نداره ولی من خودم عاشق پسرم

منم دوس دارم پسر..ولی دیگه اگر آدم ی دختر ی پسرداشته باشه دیگه نباید فرق بذاره

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

من تک فرزندم، مامانم زیاد فرقی نداره واسش اما بابام پسر دوسته... 

داداشم نارس دنیا اومد نموند، اولین بار اونجا دیدم هردوشون گریه کردن 😥

اخلاقای مامانت شبیه مامان بزرگمه، دختراش هرررر کاری واسش میکنن!  اما دائم از پسر هاش تعریف میکنه...  لب تر کنن پول میذاره کف دستشون! 

اما نمیشه از محبتت کم کنی، مادر دیگه!  اونم یه روزی زحمت تورو کشیده

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان منم همیشه میگه اگر پسرم نبود من واقعا کسی رو نداشتم کمکم کنه من واقعا بهش حقو میدم چون داداشم ...

چه کمکی مثلاً 

خرید و اینا منظورشونه؟

برادرتون چند سالشه‌؟

داداش من که هیچی 

اصلاً کمک حال پدرو مادرم نیست 

تازه ازشون توقع هم داره 

پدر و مادر من در حدی پسر دوستن که کارت بانکیشون دست پسراست

با اینکه هردوتا برادرام ازدواج کردن هرچی لب تر کنن براشون آماده ست اما ما خونه ام خریدیم یه قرون کمکمون نکردن.

خونه ویلاییشونو که تو منطقه خیلی خوبه شهرمونه میخوان بکوبن و واسه پسراشون واحد بسازن

بازم بگم یا کافیه در این حد؟  

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.
2728
مامان من فرق نداره براش  ولی شما یه مدت خیلی دور و بر مامانت نباش تا قدرت رو بدونه

نرم هم کلی متلک میندازه..😐خیلی بدعادتش کردم ولی حرفا وکاراش ناراحتم میکنه بعضا

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
اصولامامانهاپسردوستن  توخانه ماتقسیم شده بودیم بابام من وان دادش بزرگم راخیلی میخاست مامانم دا ...

😀😁لهجه تون کجاییه😀

خیلی خوشم اومد از لهجه ت😊

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 
پدر و مادر من در حدی پسر دوستن که کارت بانکیشون دست پسراست با اینکه هردوتا برادرام ازدواج کردن هرچی ...

بابام ازنظرمالی فرقی نمیذاره..دوما که برادرم پزشکه..هیچ کدوم نیازمالی نداریم..ولی محبت..😐

شنیدید میگن 

دخترها ،  بابایی ن 

پسرها ، مامانی !

بنظرم  واقعا همین ... پدر و دختر  انگار  جنس محبت شون   بهم فرق داره  تا  حالا مادر و دختر ...

مادر و پسر هم  همینن .. 

این حرف مادرتونو  ب حساب تبعیض نذارید  ک اذیت شید .. نشنیده بگیرید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2740
چه کمکی مثلاً  خرید و اینا منظورشونه؟ برادرتون چند سالشه‌؟ داداش من که هیچی  اصلاً کمک ...

۲۳ سالشه عزیزم نه شرایط پدر من خاصه داداشم خیلی کمک میکنه مثلا برای حمام بردن جابه جا کردن غذا دادن 

خریدها واینارو مامانم انجام میده

مثلا اینجور کارهارو من وخواهرم نمیتونبم انجام بدیم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

استارتر تومنی یا من توام 

بابا بزرگ مهربونم دلم برات یه ذره شده. دلم واسه قصه هات واسه اون تن صدات تنگ شده. بابا بزرگ قشنگم واسه بقلت واسه اون  ته ریش سوزنیت دلم یه عالمه تنگ شده.دلم واسه اون حس آرامشی که وقتی موهامو می‌بافتی تنگ شده. میشه یه صلوات واسه شادی روح بابابزرگم بفرستید ده ساله بی قرارشم نیست پیشمون
من تک فرزندم، مامانم زیاد فرقی نداره واسش اما بابام پسر دوسته...  داداشم نارس دنیا اومد نموند، ...

مامان من رک میگه پسر اصلا ی چیزه دیگست..میگه خوب شد بچه ات پسرشد

من تک فرزندم، مامانم زیاد فرقی نداره واسش اما بابام پسر دوسته...  داداشم نارس دنیا اومد نموند، ...

شادی جان شما تک فرزندی ، نمیدونستم 

خوشحالم که داری مامان میشی 💜🧡💛

تک فرزند بودن بده؟

شما حالا کمبود خواهر و برادر رو حس میکنی یا نه عادت کردی؟

برا بچه دوم خیلی مردّدم 

مامان من هم عجیب پسر دوست هست. ولی من درست سر پیری به دنیا اومدم. خیلی کمک حالشم. خصوصا که همه خواهر برادرام تو شهرستان دیگه زندگی میکنن. من خیلی به مادرم میرسم. واسه همین من و دخملم رو خیلی دوست داره. همیشه میگه خدارا شکر میکنم که دختر داری. دختر دلسوز پدر مادرشه. 

استارتر تومنی یا من توام 

☺🙂

بابام ازنظرمالی فرقی نمیذاره..دوما که برادرم پزشکه..هیچ کدوم نیازمالی نداریم..ولی محبت..😐

ماهم خدارو شکر از نظر مالی نیاز نداریم

برادرامم وضعشون توپه اما با این حال همیشه پدرم کمکشون می کنه

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.
2706