2737
2739
بسه دیگه حیاهم خوب چیزیه یک لحظه تصور حرفتونم حال ادمو بد میکنه چه برسه به جنس مذکر که کلا در خیال ...

وا چه ربطی داره😞

با اسم روغن و ژل کسی تحریک میشه؟

درواقع من اگه یه آرزو داشته باشم اونم تویی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بسه دیگه حیاهم خوب چیزیه یک لحظه تصور حرفتونم حال ادمو بد میکنه چه برسه به جنس مذکر که کلا در خیال ...

عزیزم کسی مجبورت نکرده بیای تو تاپیک دعوت نامه نفرستادم برات که. الانم زود برو گزارش بزنا😐سوال پرسیدم اونم از متاهلا خب وقتی مجردی چرا میای میخونی

کجاش زشته؟ایشون میخواد بدونه چ ژلی خوبه هروقت متاهل شدی میفهمی اینچیزا تحریک شدن نداره دیگ با ژلم ...

نکه همه راهبه ان و تو صومعه زندگی میکنن این چیزا زشته و نباید گفته بشه خوبه حالا همه سک س دارنو اکثرا هم متاهلن.منم برام سواله بدونم بقیه از چی استفاده میکنن و راضین تا منم مشکلم حل بشه

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
پیاز بخور    

اونجوری که کلا میخوابه ازبس گرونه😆😆😆😆

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
2740
عزیزم کجای این سوال زشته؟!  اصلا شما که متاهل نیستی تو این تاپیک چکار میکنی؟  کار شما که ...

👍

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
عزیزم کسی مجبورت نکرده بیای تو تاپیک دعوت نامه نفرستادم برات که. الانم زود برو گزارش بزنا😐سوال پرسی ...

یعنی با اسم یه ژل هم تحریک میشن بعضیا 😐😐خدایا توبه ملت کم تحمل شدن شدید همون سیل رو دوباره بفرست ببرتمون😐😐

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
خخخخ اخه فکر مسکنم من استفاده کنم حتما عفونت میگیرم چون حتی ایموشنم.استفاده کردم سوزش داشتم

به خاطر خوش بو کننده هایی که داره برا بعضیا حساسیت میاره می تونی لوبریکانت ساده ام بگیری از داروخانه

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
2706