2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بسه دیگه حیاهم خوب چیزیه

یک لحظه تصور حرفتونم حال ادمو بد میکنه

چه برسه به جنس مذکر که کلا در خیالات سیر میکنن

حیا ندارین؟؟؟

اعصابم خورد شد

ادم انقدر بی جنبه که دیگه این چیزارو مطرح کنه!!!!

این ایا عفونت نمی اورد

تا جایی که میدونم نه

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘
2740
زشته😐

عزیزم کجای این سوال زشته؟! 

اصلا شما که متاهل نیستی تو این تاپیک چکار میکنی؟ 

کار شما که زشت تره هی پست هم میذاری اعلام حضور میکنی

راجع به کارهای جنسی که حرف نمیزنه یه سوال خیلی معمولی در رابطه با مسائل زناشویی هست

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
خجالت نمیکشین واقعا من که دخترم حالی به حالی شدم چ برسه به مردای بدبخت😐 زشتهههههه

عزیزم شما که مجردی تو این تاپییک چیکار میکنی که با این حرفا حالی به حالی بشی آخه🤨🤨🤨🤨🤨

ژل برا چي استفاده ميکنيد

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
بسه دیگه حیاهم خوب چیزیه یک لحظه تصور حرفتونم حال ادمو بد میکنه چه برسه به جنس مذکر که کلا در خیال ...

کجاش زشته؟ایشون میخواد بدونه چ ژلی خوبه

هروقت متاهل شدی میفهمی اینچیزا تحریک شدن نداره

دیگ با ژلم تحریک میشید؟جمع کن بابا

اینجا واس متاهلا و بچه داراس اصن شما اینجا‌چی میخوای؟؟؟؟؟

2706