2733
2739
عنوان

کاری ک عروس با خواهر شوهرش کرد😞

| مشاهده متن کامل بحث + 3470 بازدید | 125 پست
كم كم داره عادي ميشه بي حجابي من كاري ب بقيه ندارم ب كسي بگي عزيزم جلو برادرشوهرت سرلخت نشو بدش مياد ...

دقیقا بی حجابی ی طرف شوخی های بی مزه نگاهای هرز و...... این وسطم شیطانه ک نزده میرقصه😔

خدا هممونو ب راه راست هدایت کنه

🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
واقعا بعضیا ذات خودشونو باید نشون بدن و بعد برن

اره و بازم شکر کاری کرد که بچه هاش ازش متنفر شدن وگرنه طفلیا بیشتر داغون میشدن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهش میکنم عزیزم

ترسم این بود ک دیر بنویسم چند نفر بیان جملات گوهربار بارم کنن

🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
2742
ای زرنگ تو قصِر در رفتیا..الان تا فردا ۲۰۰تا لایک میخوره😂

🤣🤣🤣🤣اگه بره تو پربازدیدا

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2740
🤣🤣🤣🤣اگه بره تو پربازدیدا

اره حتما میره تندیس بهترین تاپیکم میگیره😂😂

پربازدید کجا بود عزیزم 

من خیلی تاپیک خوندم راجع ب اختلاف با عروس و تنفر از خواهر شوهر و مادر شوهر و اینا یاد این ماجرا افتادم چون واقعا از این موضوع تنم لرزید

خدا لعنت کنه همه کسایی رو که از خدا نمیترسن و زندگی رو برای بقیه جهنم میکنن😭

آخه مگه این دنیا چه ارزشی داره 😞

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
خدا لعنت کنه همه کسایی رو که از خدا نمیترسن و زندگی رو برای بقیه جهنم میکنن😭 آخه مگه این دنیا چه ا ...

دارن واسه اون دنیاشون توشه جمع میکنن بلاخره توشه همه ی ادمای این دنیا واسه اخرتشون نماز و روزه و قران خوندن و اعمال صالح ک نیس جهنمم باید پربشه ی ن

خدا ناظر اعمال هممونه دنیا گذراست ولی اخرت جاودانست خدا رحم کنه بهمون ک داریم بد توشه هایی واسه خودمون جمع میکنیم

تو خانواده شوهرم يك مورد بود يك عروس جوان از شوهرش جدا شد با شوهر خاله شوهرش كه زنشو طلاق داد ازدوا ...

اره بخدا ارزش نداره ادم عمرشو با زخم زبون زدن و کینه و نفرت حروم کنه

اره حتما میره تندیس بهترین تاپیکم میگیره😂😂 پربازدید کجا بود عزیزم  من خیلی تاپیک خوندم راجع ...

میدونم عزیزم موضوعت داغ بود وگرنه میدونم قصد پربازدید نداشتی وگرنه لفتش میدادی😉😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
میدونم عزیزم موضوعت داغ بود وگرنه میدونم قصد پربازدید نداشتی وگرنه لفتش میدادی😉😁

بخدا همه ی سعیمو کردم ک تند تند بنویسم ک نگن لفتش میده ک پربازید بشه☺

بخدا همه ی سعیمو کردم ک تند تند بنویسم ک نگن لفتش میده ک پربازید بشه☺

عشقی😘😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706