2752
2734
عنوان

کاری ک عروس با خواهر شوهرش کرد😞

| مشاهده متن کامل بحث + 3470 بازدید | 125 پست
زن برادر سابق منم به گفته خودش برنامه داشت زندگی من و جاریش رو منهدم کنه نتونست

وااای خدا نکنه

🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=86663742]کاربر مخاطب آقاست![/QUOT تاازالان فهميدم مرد هستي از جنس خودت دفاع نكن  

الآن اصلا بحث حجاب نبودا

هیچ ربطی به حجاب نداشت

بحث خیانتِ زن و مرد بود...که اتفاقا یکی از کاربرا گفت پدر زنداییش شیخ بود و خود زنداییشم چادری بود

ولی خیانت کرد... الآن این بحث ربطی به حجاب نداشت

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
فعلا که با رفتنش طایفمون شاده

ان شاالله همیشه شاد باشین

🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
2731
میدونی هر چقدرم بگیم برادر شوهر و شوهر خواهر و شوهر خاله و ... محرم نیستن  میان میگن نه فامیلا ...

متاسفانه این خیلی عادی شده چون همه اکثر اوقات ی جا جمع میشن و باهم هستن روشون ب هم باز شده😔

ان شاالله همیشه شاد باشین

ممنونم بهمچنین ⁦❤️⁩

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

این اتفاق دقیقا با همین جزییات برای یکی از فامیلای دور ما پیش اومد..الان هردوتا رو داره و از زن دوم یه دختر هم داره..زن‌اول و بچه هاش بشدت افسرده شدن،اتفاق خیلی وحشتناکی هست،زنداداش آدم بشه هووش..بعد از ده سال هنوز خانوم اول چهره ش مث افسرده ها و بهت زده هاست

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
الآن اصلا بحث حجاب نبودا هیچ ربطی به حجاب نداشت بحث خیانتِ زن و مرد بود...که اتفاقا یکی از کاربرا ...

عزيزم شما درست ميگي من اشتباه گفتم حجاب رو ولش كنيم بريم بحث ديگه

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞

تو خانواده شوهرم يك مورد بود

يك عروس جوان از شوهرش جدا شد با شوهر خاله شوهرش كه زنشو طلاق داد ازدواج كرد

بعد هم به مادرشوهر سابقش گفت تنها انتقامي بود كه ازت ميتونستم بگيرم

البته مادرشوهره خيلي چزونده بودش و خيلي تحقيرش ميكرد

پدرشوهره هم اون باجناق سايقشو خيلي تحقير ميكرد كه من آدمش كردم و هرچي داره از من داره و .....

بنظر ميمود كه هر دونفر از اين انتقام گرفتند

پناه بر خدا.كاشكي ملت زبونشون رو نگه دارند كه آتيش به زندگي بقيه نيفته

این اتفاق دقیقا با همین جزییات برای یکی از فامیلای دور ما پیش اومد..الان هردوتا رو داره و از زن دوم ...

سخته حتی تصورشم تن ادمو میلرزونه خدا برا هیچکی نخواد این خانمم همینطور ببینیش انگار صدسالشه افسرده پژمرده تنها😔اونقدر بچه هاش اسیب دیدن ک دخترشون با دوست پسرش فرار کرد😔😔😔

میدونی هر چقدرم بگیم برادر شوهر و شوهر خواهر و شوهر خاله و ... محرم نیستن  میان میگن نه فامیلا ...

كم كم داره عادي ميشه بي حجابي من كاري ب بقيه ندارم ب كسي بگي عزيزم جلو برادرشوهرت سرلخت نشو بدش مياد ميزنن فك ادم رو ميارن پايين

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞