2752
2734
عنوان

خانوما بارداری ناخاسته

| مشاهده متن کامل بحث + 1075 بازدید | 97 پست

اتفاقا به مادر شوهر نباید گفت 

می زاشتی اول جواب آزمایشو بگیری بعد بع تعادل فکری و تصمیمی برسیدبا همسرت بعد می گفتید 

این خوسحالی مادر سوهر گولت نزنه ممکنه همین مادر شوهر تیکه بارونت کنه در آینده

از الان یاد بگیر مسائل زندگیتو به کسی نگی

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
منم احتمال میدم اگه باشه اگهههههه باشه الان سه هفته اینا شده تا بعد ماه رمضون 3ماهشه دیگه نه؟  ...

الان پنج هفته ي ،باردار بودي حتما فوليک اسيد بخور، بعضيا زود شکم ميزنن،حتما برو دکتر ، برا خونه.هم فکري کنيد، يه جايي رو برا دو ماه با اجاره بيشتر اجاره کنيد ،

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا من دو سال از عروسیم گذشته  این ماه اقدام کردم میخام برم آزمایش ب دلایلی هم مطمئنم ک باردارم ...

منم سر. هر دو تا بچه م تا صدای قلب و نشنیدم به کسی نگفتم 

حتی سر دومی خانواده شوهرم بهشون بر خورده بود که چرا نگفتی 

منم گفتم مگه نمیدونید من تا قلب بچه تشکیل نشه نمیگم شما مختارید تا بیبی چکتون مثبت شد بنر بنزید من نمیگم 

عزيزم نبايد به همه ميگفتي حتي اگه باردار هم باشي بايد تا هفته ي هشتم تا دهم صبر كني چون ممكنه قلبش تشكيل نشه و سقط بشه حالام انشالله خير باشه 

چند روز عقب انداختي؟

و اينكه كجا ازمايش دادي من ازمايش دادم نيم ساعت بعد جوابش اومد

خداوندا مرا پشت خواستن ارزو های کوچکم معطل نکن ❤🙏
2731
الان پنج هفته ي ،باردار بودي حتما فوليک اسيد بخور، بعضيا زود شکم ميزنن،حتما برو دکتر ، برا خونه.هم ف ...

چجوری شده 5 هفته؟ ماه پیش شدم این ماهم 8 روز عقب انداختم

3ولیک اسید باعث میشه شکم نندازید یا ربطی ندارن؟ 

خونه آخه میخان مستاجر بره بعد کابینت بزنن و خوشگلش کنن😶😶😣😣😣کجاببررم جهاز نو رو

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗
کلا ۸ روزه عقب انداختی  😐

سلام عزیزم منم 8روز عقب انداختم بی بی زدم هاله انداخت بعد2ساعت جوابش درسته به نظرت یانه؟مدیکور قطره چکونی زدم عکسش تو تاپیک بی بی چک صفحه3هس میشه ببینی نظرتو بگی؟😘

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
چجوری شده 5 هفته؟ ماه پیش شدم این ماهم 8 روز عقب انداختم 3ولیک اسید باعث میشه شکم نندازید یا ربطی ن ...

من دوتا باردار داشتم، ميره سونو ميگه5هفته ي ، دکترا ايطور ديگه حساب ميکنن، شايد بيشتر باشه، يدوفوليک برا اين که بچه مشکل عصبي پيدا نکنه، حتما بعد جواب ازمايشت برو دکتربعدش بايد بري سونو قلب، بعد ميتوني خونه رو خوشکل کني بهتر تا انگشت نما خاص وعام بشي ،ميتوني بياي بيشتر جهازت بذاري خونه بابات بعدا که خوشکل کردي ببريشون ، الکي بگي يکي فاميل ها حالش خوب نيست

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
من دوتا باردار داشتم، ميره سونو ميگه5هفته ي ، دکترا ايطور ديگه حساب ميکنن، شايد بيشتر باشه، يدوفوليک ...

راست میگی خدا بچه هاتو برات حفظ کنه عزیزم ممنون از کمکت

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗
سلام عزیزم منم 8روز عقب انداختم بی بی زدم هاله انداخت بعد2ساعت جوابش درسته به نظرت یانه؟مدیکور قطره ...

بعد دوساعت نه درست نيست نهايتن 5-10دقيقه ،سعي کن صبح زود بزني ،چند ماه اقدامي

بعد دوساعت نه درست نيست نهايتن 5-10دقيقه ،سعي کن صبح زود بزني ،چند ماه اقدامي

نزدیک 3سال😔 تنبلی تخمدان دارم میخواستم برم عکس رنگی بگیرم هنوز نرفتم

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
راست میگی خدا بچه هاتو برات حفظ کنه عزیزم ممنون از کمکت

يکيش دارم ، يکيش سقط شد

سلام گلم. ینی هاله تو همون یه ربع اول نیفتاد؟ 

نه عزیزم ساعت8صبح زدم دیدم منفیه رفتم خوابیدم ساعت10فکرکنم رفتم نگاش کردم هاله انداخته بود عکسش هس

2706