2733
2734
عنوان

خانوما بارداری ناخاسته

| مشاهده متن کامل بحث + 1075 بازدید | 97 پست
نزدیک 3سال😔 تنبلی تخمدان دارم میخواستم برم عکس رنگی بگیرم هنوز نرفتم

چرا اينقد تنبلي تخمدان زياد.شده، ، ان شاالله بزودي مامان ميشي

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خسته نباشی 😂 خب پس چرا اون خانومه میگه پنج هفتته 😂 هشتم ماه پیش پریود شدی؟ یه هفته طول کشیده شده م ...

25

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗
2728
خسته نباشی 😂 خب پس چرا اون خانومه میگه پنج هفتته 😂 هشتم ماه پیش پریود شدی؟ یه هفته طول کشیده شده م ...

من ماه پش 12 شدم 19 پاک شدم 

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗
چرا اينقد تنبلي تخمدان زياد.شده، ، ان شاالله بزودي مامان ميشي

نمی‌دونم این کوفتی از کجاپیداشده که همه گرفتارشن 😔

واسه من تازه مرتب شده بود ماه قبل 4روز عقب انداختم بعدشدم ماه قبلترش 2روزعقب انداختم بعدشدم این ماه هنوز پریودنشدم نمی‌دونم چرا😢

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
2738
ن عزیزم بعده دو ساعت اون دیگه بر اثر ادرارته. مگه اینکه تو یه ربع اول افتاده باشه. 

عکسو دیدی گلم زیادخشک نشده؟

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
ای کاش از رو ب رو مینداختی . ولی خب ان شاءالله ک بارداری عزیزم . 

بی بی رو انداختم بیرون عزیزم عکسو سیو کن بعد زوم کن ببین

امیدی هس گلم یانه؟

2706