2733
2734
عنوان

خانوما بارداری ناخاسته

| مشاهده متن کامل بحث + 1075 بازدید | 97 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی بی رو انداختم بیرون عزیزم عکسو سیو کن بعد زوم کن ببین امیدی هس گلم یانه؟

ن آخه از بغل ک عکس بندازی چون خودش خط داره یوقت اشتباه میشه. امیدت ب خدا باشه. تا حالا شده از ته قلب از خدا بخای؟ همسرت آزمایش و اینا داده ؟ نکنه مشکل از اونه 

ن آخه از بغل ک عکس بندازی چون خودش خط داره یوقت اشتباه میشه. امیدت ب خدا باشه. تا حالا شده از ته قلب ...

همه امیدم به خداست خیلی نذرکردم وختم برداشتم ولی هنوز جوابمو نداده نمی‌دونم چرا😢

شوهرم واریکوسل داشت عمل کرد آبان ماه سال قبل بعد3ماه ازعمل از داد نسبت به قبل عمل بهتر شده بود

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
2728

بارداري يا نه؟

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
2738