2737
2739
آره تعریفشو زیاد شنیدم پس میگم حضوری بره پیشش ممنونم

اگه راهکار تازه ای دادن تو همینجا لطف کنید برارید همه بدونن ممنون

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عالیه من و مادرم قبلا این مشکل داشتیم الان نه .ورزش پیاده روی استخر هم موثره .وای من الان کیوی میخور ...

خیلی خوبه

ممنون از راهنماییت

وزن اولیه:  85/5 ......84/8....83/8.....وزن هدف: 70
ممنون عزیزم از راهنماییت برای برادرم میخواد معاینه میکنه حضوری؟ شما کارشو قبول دارید درسته؟

من کارشو قبول دارم چون از داروها و مواد غذاییش استفاده میکنم یکسال و خورده ای خیلی رازیم

ولی تاحالا پیشش نرفتم ویزیت بشم

داروشم شوهرم برام گرفت یمدت استفاده کردم دیدم واقعا خیلی بهتر شدم

غذاهای طبع سر باعث یبوست میشه و تشدید میکنه بواسیرو

موقع شستن خودت حتما از اب سرد استفاده کن

برای ازبین بردن یبوست ی قاشق انار شیرین و پنج تا دونه عناب و نصف قاشق  چای هوری فلوس بریز و دم بده دوتا لیوان بخوری ..

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2728
همروئید داشتی یا شقاق؟ اگه هموروئید بود درجه چند بود؟ بزرگ شده بود؟ ممنونم از راهنماییت

همورویید و یبوست چندین ساله داشتم درجه چند رو نمی‌دونم ولی بیرون زدگی و خونریزی حین اجابت مزاج داشتم

من کارشو قبول دارم چون از داروها و مواد غذاییش استفاده میکنم یکسال و خورده ای خیلی رازیم ولی تاحالا ...

مرسی عزیزم

پس میگم ویزیت بشه و از دستوراتش استفاده کنه حتما

همورویید و یبوست چندین ساله داشتم درجه چند رو نمی‌دونم ولی بیرون زدگی و خونریزی حین اجابت مزاج داشتم

پس خداروشکر رفع شد

میگم پیش کرد افشار یا روازاده بره 

ان شاءالله نتیجه میگیره

2740
[QUOTE=86507847]پس خداروشکر رفع شد میگم پیش کرد افشار یا روازاده بره  ان شاءالله نتیجه میگیره[/ ...

عزیزم شما چه داروهایی بهتون دادن؟؟؟حجامت یا زالو درمانی هم کردین ؟؟؟میشه هر چی یادت ونه بگی خیلی درگیر شقاق و ب واسیرم.

عزیزم شما چه داروهایی بهتون دادن؟؟؟حجامت یا زالو درمانی هم کردین ؟؟؟میشه هر چی یادت ونه بگی خیلی درگ ...

ببخشید مدت ها بود سر نزده بودم ، عزیزم کلا چند کار اساسی پیشنهاد میشه اولین کار اصلاح طبع هست و پاکسازی بدن که برای هر طبعی فرق میکنه هم دستورات خوراکی هم مداخلات پزشکی مثل انواع حجامت و فاصله ی بین حجامت ها ، کاری که از دست خودتون برمیاد اینه که به شدت مراقب باشین یبوست مزاج نداشته باشین 

سلام و درود دوستای عزیز شمارشم میزارم  09390265886 یه اقایی هست طب سنتی قدیم معروف خیلی هم محشور که کارش بی نظیره که برای بواسیر قارچ پوستی لک صورت کارش بی نظیره خواستم به عزیزانم یه کمکی راهنمایی انجام دهم

2706