2733
2734
عنوان

اگه با یکی قهر باشین چیکار میکنید

205 بازدید | 16 پست

مثلا مادر و‌پدرتون در صورتی ک حق با شما باشه سه ماه قهر باشن و کلا بیخیال بشن و این قهر بخاطر زنداداشتون باشه و زنداداشی ک از خانواده بی اصالت و بی ارزشی باشه

بگین چیکار میکنید حرص نخورین

چی شده تعریف کن

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب چی گفته بودی چیکار کردی یا کردن ک اینطور شد

من برای زنداداشم و بچشون خییییلی کارا کردم در صورتی ک داداش من همیشه دختر منو ک بزرگم هس گریه شو توی جمع درمیاورد اینا مهم نیس

من تک دخترم دعوایی ک کردم واقعا حق با من بود ولی مادرم پدرم قید منو‌زدن میدونی چرا چون زنداداشم فامیل گوه پدرم هس بابام نمیخواد مثلا طرف خودشون بابت این عروس ناراحتی پیش بیاد زنداداشم هم از ی خانواده بی اصالت 

من از کسی جز پدر مادرم نمیسوزم منو رها کردن

چیکار کنم حرص نخورم

2740
من برای زنداداشم و بچشون خییییلی کارا کردم در صورتی ک داداش من همیشه دختر منو ک بزرگم هس گریه شو توی ...

شماهم رها کن و از زندگیت لذت ببر کلاغ که قهر کنه چندتا گردو به نفع باغبونه

اگر افراد می‌توانستند یاد بگیرندکه آنچه برای من خوب است،لزومی ندارد برای دیگران هم خوب باشد،آنگاه دنیای شاد و خوشایندتری می‌داشتیم.تئوری انتخاب به ما می‌آموزد که دنیای مطلوب من، اساس زندگی من است نه اساس زندگی دیگران.

من خیلی راحت میتونم قید طرف رو بزنم ولی پدر مادر بحثش جداست

اینم بگم من پدر مادر خوبی نداشتم همیشه در حال خوبی ب دیگران و وقف کردن رفاه بچه هاشون در راه دیگرون

ولی حرص میخورم

از ی طرف ناراحتم بخاطر خوبی هایی ک کردم دقیقا ماهی دودست بهترین لباس رو برای بچه ی داداشم میگرفتم کاش هیچ وقت خوبی نمیکردن اونم ب همچین آدم بی اصالتی

من خیلی راحت میتونم قید طرف رو بزنم ولی پدر مادر بحثش جداست اینم بگم من پدر مادر خوبی نداشتم همیشه ...

چرا بحث پدر ومادر جداست

اگر خوب بودن بله آدم جونشم میده

ولی وقتی انقدر بی منطق هستند چرا خودتو کوچیک کنی

مگر هرکس زایمان کرد اسمش شد مادر وپدر

ذهنتو از مقدس سازی نسبت و اسم ها پاک کن

بعد به نتایج بهتری میرسی

اگر افراد می‌توانستند یاد بگیرندکه آنچه برای من خوب است،لزومی ندارد برای دیگران هم خوب باشد،آنگاه دنیای شاد و خوشایندتری می‌داشتیم.تئوری انتخاب به ما می‌آموزد که دنیای مطلوب من، اساس زندگی من است نه اساس زندگی دیگران.
چرا بحث پدر ومادر جداست اگر خوب بودن بله آدم جونشم میده ولی وقتی انقدر بی منطق هستند چرا خودتو کوچ ...

فقط بخاطر اینکه پدر مادرم هستن و نمیخوام دلشون حتی ب ناحق از من بگیره

با حرفت موافقم ولی این فرهنگ توی مغز ما رفته