2733
2734
عنوان

حالا من چيكار كنم؟؟؟ هنوز هيچي نشده نشون دادم كه چقدر بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 45 پست
ببین بچه‌ها اکثرشون لجباز میشن گریه میکنن جیغ میکشن شیطونی میکنن.. چه مادرایی که آروم بودن، چه ما ...

خدا از دهنت بشنوه. دعام كن 

خيلي نگرانم

خدايا مرسي ❤️
خدا نكنه. كاش حالش خوب باشه من خودمو درست ميكنم حتما 

توکل کن به خدا

هر وقت دیدی داری عصبانی میشی و یا فکر بد به سراغت میاد و یا استرس بیجا داری سریع بگو استغفرالله ربی و اتوب الیه. 

ذکر الا بذکرالله تطمئن القلوب رو زیاد بگو .

من بعد از خوندن قرآن میزارم رو سینه ام و این ذکر رو میگم .

فکرت رو با چیزهای خوب پر کن .

چند تا سوره رو هر روز تکرار کن. کم کم وقتی ذهنت خالیه میره سراغ این آیات به جای افکار منفی.

چند وقت بعد از شروع متوجه میشی داری ناخودآگاه تکرارشون میکنی.

با همسرت قرار بزارید هر روز حدود نیم ساعت با هم حرف بزنید . راجع به مسائلی که بحث برانگیز نیست . مثلا راجع به رنگ پرده ، جنس پارچه کوسن مبلتون . هرچی . فقط چیزی باشه که دعواتون نشه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توکل کن به خدا هر وقت دیدی داری عصبانی میشی و یا فکر بد به سراغت میاد و یا استرس بیجا داری سریع بگو ...

ذكر و دعا زياد ميخونم. شنيدم ولعصر هم اروم ميكنه اونم ميخونم. طفلي شوهرم خيلي مهربونه همش سعي ميكنه خوشحالم كنه من خيلي بد اخلاقم 😔

مرسي. ذكرهايي كه ياد دادي هم حتما ميخونم. براي بچه م دعا كن 

خدايا مرسي ❤️
2731
خدا خيرت بده. خدا بچه ت رو حفظ كنه عزيزم. مرسي 

واسه شما هم همینطور انشاءالله .

منم سندروم پاهای بی قرار دارم ، خدا نکنه وقت خوابم بگذره و پاهام بی قرار بشه . دیگه هیچی نمی فهمم . 😆

این دوران همینه دیگه . نگران نباش و خودت رو سرزنش نکن.

به امید سلامتی برای خودت و کوچولوت . ان شاءالله امروز از صاحب الزمان عیدی بگیری . حاجتت رو از ایشون و حضرت اباالفضل بخواه.

هر جا جلوی ضرر رو بگیری منفعته، بجای حرص خوردن واقعا تصمیم بگیر که دیگه ازین بعد عصبی نشی و دنبال راهکارهای کنترل خشم و عصبانیت بگرد، چون حتی اگه بچه تا الان تحت تاثیر شما عصبی نشده باشه وقتی بدنیا بیاد و شما با حرص بهش شیر بدی، یا همش جلوی بچه دعوا کنید خب قطعا روش تاثیر منفی میزاره

2740
هر جا جلوی ضرر رو بگیری منفعته، بجای حرص خوردن واقعا تصمیم بگیر که دیگه ازین بعد عصبی نشی و دنبال را ...

حق با شماست 

همه سعي م رو ميكنم فقط كاش خدا بهم فرصت بده و بچه م خوب باشه. هر دفعه بعد دعوا كردن از حرص زياد شكمم سفت مبشه يا درد ميگيره دست ميذارم روش هي دلم ميسوزه ميگم الهي بميرم انقدر اذيتش ميكنم 😢

خدايا مرسي ❤️
حق با شماست  همه سعي م رو ميكنم فقط كاش خدا بهم فرصت بده و بچه م خوب باشه. هر دفعه بعد دعوا كر ...

نگران نباش،  سعی کن این روزهای اخر حتما دو سه بار در روز ریلکسیشن کنی تا آرامش رو به خودت و نینی منتقل کنی و یه جورایی پیش وجدان خودت جبران کنی و خودتو ببخشی 

من که حامله بودم اصلا حال پرخاشگری نداشتم مثل یه تیکه گوشت افتاده بودم کنج خونه.😂😉😂

دور از جون ولي خوش به حالت

من شدم عين چاله ميدونيا 

مدام داد و بيداد و دعوا

خدايا مرسي ❤️

دختر چرا با زندگیت بازی میکنی. یکم تحقیق کنی میبینی عاشق ترین مردا هم از دعوا خسته میشن و از زنشون سرد میشن.دادگاهها پر از مردایی که میگن زنمون آرامش خونرو بهم زده و یهو سرد شدن.اخه هفته ای یبار یا دوبار؟؟؟ وحشتناکه.اصلا بچه هم هیچی اعصاب خودتو داغون میکنی خواهشا با زندگیت بازی نکن. من شاید سالی دو بار بحثم شه اونم در حد عدم تفاهم تو موضوعی. همیشه خودمو کنترل میکنم.رو بچت الانم تاثیر نزاره وقتی به دنیا بیاد ببینه ۱۰۰ درصد میزاره

دختر چرا با زندگیت بازی میکنی. یکم تحقیق کنی میبینی عاشق ترین مردا هم از دعوا خسته میشن و از زنشون س ...

ميدونم. همينجا بارها و بارها خوندم 

مامانم مدام بهم تذكر ميده كه رفتارت بده

خودمم وقتي اروم ميشم پشيمون ميشم از كارام. ديشبم دعوا بدي كردم. اون موقع احساس ميكنم يه اشتباه نابخشودني كرده ولي بعد اروم شدن ميبينم همچين مساله مهمي نبوده اصلا. شوهرم گاهي انقدر خسته ميشه از دستم گريه ميكنه داد ميزنه. متنفرم از اينكه ميبينم دارم اذيتش ميكنم. و همش احساس ميكنم بچه تو شكمم ترسيده جمع شده يه جا دلم ميخواد يه عالم گريه كنم. از بارداري به بعد بدتر هم شدم. حالا يا دليلش واقعا هورمونه يا مراعات زياد همسرمه كه پرروم كرده. خدا منو ببخشه 

خدايا مرسي ❤️
ميدونم. همينجا بارها و بارها خوندم  مامانم مدام بهم تذكر ميده كه رفتارت بده خودمم وقتي اروم م ...

قبل ازینکه دیر بشه یه تغییر بزرگ ایجاد کن خدایی نکرده زندگیتو با یه بچه خراب نکنی همین الانشم خیلی از مردا تحمل نمیکردن حالا قدرشو بدون ک صبوری میکنه من جای شما بودم اصا نمیزاشتم چیزی حال زندگیمونو خراب کنه حیف لحظه های قشنگ زندگی نیس ک بخواد الکی تبدیل به دعوا و اعصاب خوردی بشه قبل از بچه تو باید بفکر خودتو همسرت باشی چ گناهی کرده ک تو زندگی نباید ارامش داشته باشه ..بعدم خودمونو ب بهونه هورمون و حاملگی توجیح میکنیم و هر روز بدتر میشیم...توروخدا خانوادتو از شر این چیزا نجات بده همش دست خودته.ان شاءالله یه نی نی سالم بیاری

2706