2733
2739

[QUOTE=86363240]چجوری بدونم آمادگی داره یا نه؟ وقتی رو لگن میذارمش بهش میگم جیش کن زور میزنه.... یا وقتی شلوارشو خیس ...[/QUOTE]

يمدت در حد يكهفته تو خونه پوشكش نكن ببين اگه همكاري كرد و تونست خودشو كنترل كنه آمادگيشو داره وگرنه بيخيالش شو بزار واس تابستون

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باریک الله چه زود. بچه بزرگمو 3سالگی گرفتم چون دیر حرف زد. دومی الان 1سال و 3ماهشه. هم باهوشه هم چنت ...

آره الان جمله های ساده رو میگه و در کل هرچی بخواد بگه میتونه منظورشو برسونه

عاشقم میشی دوباره....عاشق اونی که نیست....
2728
اتفاقا خیلی عالیه،من دونه ای ۱۰گرفتم،جیش میکنن توش اگه همون موقع ببری حمام،قشنگ راه میره اصلا هم ازش ...

بعد اینکه خب آدم نمیبینه همون موقع جیش بکنه. کشبافاش قشنگ نمدار میشه از جیش و روفرش و. هم بشینه پس میده. برا پسرم تو موشمای زیرش قشنگ جیش روان بود! 😄

من شنیدم پوشک شورتی خوبه اما فکر میکنم اونم بچه احساس امنیت میکنه چون واقعا مثل پوشکه و چون گرون بود نگرفتم امتحان کنم

من پسرم اعلام امادگی نکرد من خودم تا سه چهار روز هرنیم ساعت میبردمش دسشویی میگفتم جیش کن کلی برچسب خوشگل براش تو دسشویی چسبونده بودم فقط بیرون میرفتم پوشک میگرفتمش و موقع خواب 

بعدم بیرون رفتنی قبل از خونه در اومدن میبردمش دسشویی میرفتیم بیرون بعد چهار روز دیگه یاد گرفته بود مثانه اشو کنترل کنه اگه بیرون باشیم دسشویی داشته باشه میگه میزنیم کنار میبریمش دسشویی 

واسه پی پی ام میبرمش دسشویی میگم پی پی کن بهت برچسب بدم پی پی داشته باشه البته میگه تو شورتش کارخرابی نمیکنه فقط هنوز نتونسم از پوشک شب بگیرمش همکار نمیکنه

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
2740
فقط دو روزه... موقع خواب هم پوشکش میکنم

خب هنوز زوده تازه شروع کردی شاید تا ی ماه همینطور باشه گاهی بگه گاهی نگه اما درست میشه تاکید میکنم اصلا دعواش نکن اگه خودشو خیس کرد

درضمن من شبا هم پوشکش نمیکردم فقط قبل خواب میبردمش دستشویی واسه همین 99 درصد شبا جاشو خیس نمیکنه

یه سری مطالب آموزشی خوب! روی کلمات آبی کلیک کن تا بازشه:

معیار‌های ازدواج

تداوم عشق در زندگی مشترک

افسردگی و تنهایی

افرادی که گریه می‌کنند قوی ترند!

رفتار با کودک بعد از طلاق

کودکان و نوجوانان: مهارت دوست یابی کودک

علت میل به تنهایی در نوجوان

کودک خجالتی

کودک اجتماعی

پرخاشگری کودکان

به نام خدای مهربان*الهم صل علی محمد و آل محمد*  
خب هنوز زوده تازه شروع کردی شاید تا ی ماه همینطور باشه گاهی بگه گاهی نگه اما درست میشه تاکید میکنم ا ...

من پسرم شبا پوشک میگیرم خیسه صبح بازش میکنم بااینکه قبل خواب میبرمش دسشویی نمیدونم چرا همکاری نمیکنه تو این مورد

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
من پسرم شبا پوشک میگیرم خیسه صبح بازش میکنم بااینکه قبل خواب میبرمش دسشویی نمیدونم چرا همکاری نمیکنه ...

شاید چون پوشک میبندی خیالش راحته کارشو میکنه شایدم سردیش میشه

پسر من چون میدونه پوشک نداره جیش داشته باشه بیدار میشه یا میگه جیش دارم یا نق میزنه ازش میپرسم جیش داری؟میگه آره

خب هنوز زوده تازه شروع کردی شاید تا ی ماه همینطور باشه گاهی بگه گاهی نگه اما درست میشه تاکید میکنم ا ...

بچه من قبل از خواب خیلی آب زیاد میخوره.... حتی اگه ببرمش دستشویی.... بازم تو خواب جیش میکنه

2706