2737
2739
شاید چون پوشک میبندی خیالش راحته کارشو میکنه شایدم سردیش میشه پسر من چون میدونه پوشک نداره جیش داشت ...

اره احتمالا از طرفیم میترسم تا صبح ده بار تو خودش جیش کنه از اونا نیس که سرجاش تا صبح بخوابه زیر پلاستیک بزارم انقد بدخوابه تو خونه میچرخه تو خواب

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرت چند سالشه؟ بچه من یکسالونیمشه

الان ۳۰ماهشه

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
2731

بستگی به درک بچه داره براش توضیح بده ببین متوجه میشه یانه مثلا از کسایی که خیلی بهشون علاقه داره به عنوان الگو برای خودش میدونه شروع کن 

من پسرم یه سال ونیم بود بهش گفتم پدر حون تو دستشویی جیش میکنه پوشک نداره توهم مثل پدرجون باش اونم درک کرد موضوع رو هروقت جیش داشت بهم میگفت یه وقتایی نصف جیشو میکرد بقیه رو تو دستشویی میکرد اصلا دعواش هم نکن بعدش هم وقتی از پوشک داری میگیریش اصلا پوشکش نکن دیگه حتی شب اگه میخوای پوشکش کنی بزار بخوابه بعد پوشکش کن اینجوری بچه دچار دوگانگی نمیشه

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
مگه میشه؟ شاید خودش مدام بچه رو میبرده دستشویی....

نميدونم تعريف ميكرد بچشو تا نبره دستشويي كاري نميكنه قبلشم بچه يكم گريه ميكنه يا سر و صدا ميكنه تا ببرنش ، والا راستشو بگم بچه سرايدارمونه فكنم خيلي بچه خوبيه به فكر خرج پوشكش بوده