2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نکن بچه اذیت میشه،من دوقلو هامو یکیش دوسال و هشت ماه و اون یکی سه سال و چهار ماه گرفتم با شورت آموزشی اصلا اذیت نشدم چون دیگه خودشون تو پوشک میگفتن،اصلا هم نجس نکردن

زير دوسال زوده.مگر ابنكه بچه خودش اعلام همكاري كنه

چجوری بدونم آمادگی داره یا نه؟ وقتی رو لگن میذارمش بهش میگم جیش کن زور میزنه.... یا وقتی شلوارشو خیس میکنه.... خبرم میکنه.... جیش و پی پی هم میدونه چیه

من سه سالگی گرفتم چون پسرم 2سال و نیم تازه حرف زد و اینکه پول به شورت آموزشی نده. بیخوده. هم نم میده ازش میریزه هم بچه حس امنیت داره توش. من هم مارک چیکو گرفتم هم مایا. پارسال 16 بود الان 30تومن شده. مایا که اصصصلا راحت هم نبود نمیذاشت بپوشونم

من ی سال و هفت ماه شروع کردم الان ی سال و نه ماهشه کاملا یادگرفته از شورت آموزشی هم استفاده نکردم فقط هروقت بیدار میشد میبردمش دستشویی و کلا هم زود ب زود میبردمش بعد کم کم بهش یاد دادم بگه جیش دارم تا چن وقت نمیگفت اول کارشو میکرد بعد نیگفت اما یواش یواش درست شد

اگه بچت آمادگی داره شروع کن بهش فشار نیار و اصلا دعواش نکن

عاشقم میشی دوباره....عاشق اونی که نیست....
2714

اگه وقتش رسیده باشه که میشه .

من دخترمو از ۲۳ماهگی شروع کردم روز تولدش کامل از پوشک گرفته بودمش . بدون هیچ کثیف کاری .

خودش خیلی همکاری کرد وگرنه نمیشد

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
من سه سالگی گرفتم چون پسرم 2سال و نیم تازه حرف زد و اینکه پول به شورت آموزشی نده. بیخوده. هم نم میده ...

اتفاقا خیلی عالیه،من دونه ای ۱۰گرفتم،جیش میکنن توش اگه همون موقع ببری حمام،قشنگ راه میره اصلا هم ازش نمیریزه زمین،همون مایا

من ی سال و هفت ماه شروع کردم الان ی سال و نه ماهشه کاملا یادگرفته از شورت آموزشی هم استفاده نکردم فق ...

بچه منم.... یک سالو شش ماهشه وقتی جیش میکنه خبر میده... ولی وقتی جیش داره چیزی نمیگه بهم...

من ی سال و هفت ماه شروع کردم الان ی سال و نه ماهشه کاملا یادگرفته از شورت آموزشی هم استفاده نکردم فق ...

باریک الله چه زود. بچه بزرگمو 3سالگی گرفتم چون دیر حرف زد. دومی الان 1سال و 3ماهشه. هم باهوشه هم چنتا کلمه و عبارت درحد آب بده میگه. بیشتر میفهمه تا اینکه بخواد حرف بزنه. بچه شما خودش کامل حرف میزنع و جیشو میگه؟

2706