2733
2739
عنوان

باردار شدن

451 بازدید | 49 پست

بنظرتون میشه یه روزی منم باردار بشم؟؟؟یه ساله اقدامم...مشکل سپتوم داشتم عمل کردم دیگه مشکلی نباید داشته باشم،ولی هنوز مامان نشدم...خیلی دلم نی نی میخواد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم همسرتون هم ازمایش دادن؟؟؟ تو این سه سال دیگه من متخصصی شدم برای خودم خخخ

اره،سالمه سالمه،منم مثل خودت متخصص شدم،دکتر که رفتم دکتر گفت چقد اطلاعاتت زیاده😂

2738
عزیزم همسرتون هم ازمایش دادن؟؟؟ تو این سه سال دیگه من متخصصی شدم برای خودم خخخ

اره راست میگه منم اول فک میکردم مشکل از منه با اینکه دکتر همیشه بهم میگفت رحم و تخمدانت سالمه ولی بعد هفت هشت ماه تلاش یه روز گفتم بزار آقایی هم بره ازمایش دیگه اونم رفت و اسپرم های اون ضعیف بود و زودی عمل کرد الان ۴ ماهه از عملش میگذره 

من مشکلم سپتوم خیلی بلند بود که عمل کردم الان چندماهه منتظرم،وقتی پریود میشم اصلا داغون میشم 

عزیزم پس خودت باید داروهای تقویت تخمدا مصرف کنی و بدنتو اماده باروری ،من فکر میکردم چون خودم هیچ مشکلی ندارم و همسرم مشکل داره فقط باید اونو تقویت کنم اما سری اخر طب سنتی که ازش دارو گرفته بودم ناراحت شد گفت پس چرا به خودتم دارو دادم استفاده نکردی گفتم اخه من که چیزیم نیست گفت اینچه حرفیه بدن تو هم باید اماده و قوی باشه و اخر هم خودم هم همسرمو تقویت کردم

دومین و قشنگترین اتفاق خوب زندگیم بیفت منتظرتم نی نی کوچولوی من